हास्य कलाकार भारती सिंह र उनका पतिलाई ज’मानतमा छा’ड्न अ’दालतको अ’नुमति

November 23, 2020 339

काठमाडौं, भा’रतीय हास्य कलाकार भारती सिंह र उनका पति ह’र्ष लि’म्बाचियालाई मुम्बई अदालतले ज’मानतमा छा’ड्न अनुमति दिएको छ। ड्’ग्स के’समा सिं’हलाई फ्र’हरीले शनिबार प’क्राउ ग’रेको थियो। ए’नसिबीले १८ घण्टा सो’धपुछ ग’रेपछि आइतबार बिहान भा’रतीका पति हर्ष लि’म्बाचियालाई पनि पक्राउ ग’रेको थियो। भा’रतीको घर र अ’फिसमा ८६.५ ग्रा’म गाँ’जा भेटिएको थियो। भारतीले प्रहीलाई आफू पति ह’र्षसँग गाँ’जा लि’ने कुरा क’बूल ग’रेकी थिइन्। शनिबार ब्यु’रोले अ’न्धेरी, लो’खण्डवाला र ब’र्सोवामा रहेको घरमा छा’पा मा’रेको थियो।

ब्यु’रोले त्यहाँबाट केही न’शालु प’दार्थ ब’रामद ग’रेको ब’ताएको थियो। बलिउडका अ’भिनेता सु’शा’न्त सिं’ह रा’ज’पु’त को आ’त्म’ह’त्या पछि फिल्मी क्षेत्रमा ला’गुऔ’षध प्रयोग हुने गरेको कु’राबाहिर आ’इरहेको छ। ला’गु’औ’ष’धको मु’द्दामा ब’लिउड क’लाकारमाथि भा’रतको ना’र्कोटिक्स क’न्ट्रोल ब्यु’रो (ए’नसिबी) आ’क्रामक रूपमा प्र’स्तुत भ’इरहेको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्