Sunday, June 26

बाटोमा हिंडिरहेको बेला मोटरसाइकले ठ क्कर दिँदा प्रहरी इन्सपेक्टरको मृत्यु

August 10, 2021 344

काठमाडौं । मोटरसाइकलको ठ क्कर दिँ दा नवलपरासीमा प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर) कपिल वाग्लेको मृत्यु भएको छ । तनहुँको म्याग्दे गाउँपालिका ४ घर भएका ४३ वर्षीय कपिल वाग्लेको गएराति रुपन्देहीको भैरहवामा उपचारको क्रममा मृ त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

नवलपरासीको बर्दघाटमा सोमबार बेलुकी मोटरसाइकलले ठ क्क र दि एपछि प्रहरी निरीक्षक कपिल वाग्ले गम्भीर घाइते भएका थिए। काठमाडौं बसुन्धाराका वाग्लेलाई हिडिरहेको अवस्थामा मोटरसाइकलले ठ क्क र दि एको थियो । उनी इलाका प्रहरी कार्यालय बर्दघाटमा कार्यरत थिए ।

वाग्लेलाई लु १४ प ८७५८ नम्बरको मोटरसाइकलले सोमबार बेलुकी ८ बजेतिर ठ क्क र दि एको नवलपरासी प्रहरीले जानकारी दिएको छ । वाग्लेको उपचारको क्रममा सोमबार राति ११ बजे भैरहवा मेडिकल कलेजमा मृत्यु भएको हो। मोटरसाइकल चालक सुनवल नगरपालिका वडा नम्बर १ का दीपेन्द्र पुन मगर पनि गम्भीर घाइते रहेको प्रहरीले जनाएको छ।

त्यस्तै उता दाङको ग्वार खोलाले ब’गाउँदा आज आमाछोराको मृत्यु भएको छ ।

मृत्यु हुनेमा तुलसीपुर उपमहानगरपालिका–४ सिम्लेनी निवासी ३५ वर्षीया अमृता घर्ती र उनका दुई वर्षीय छोरा रुद्र घर्तीे रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी नायब उपरीक्षक मुकुन्दप्रसाद रिजालले जानकारी दिए । दिउँसो २ बजेतिर सिम्लेनीबाट पतेनी जाँदै गर्दा ग्वारखोलाको पतेनी घाट तर्ने क्रममा खोलाले ब’गाएर दुबै जनाको मृत्यु भएको हो । उनीहरुको शव दुई किलोमिटर तल भेटिएको प्रहरी नायब उपरीक्षक रिजालले जानकारी दिए

प्रतिकृया दिनुहोस्