Saturday, April 17

बुवाको कि’रिया बसेको बेला पनि यी बिद्यार्थी कक्षा १२ को परीक्षामा सामेल भए

November 25, 2020 179

तस्वीरमा देखिएका ब्यक्ति आभाष पाण्डे हुन् । उनी बुवाको किरिया बसिरहेका छन् । यसैबिच कक्षा १२ को परीक्षा आयो । उनले किरिया बसेकै अवस्थामा परीक्षामा सहभागी हुने निर्णय गरे । उनको निर्णयको सबैतिरबाट तारीफ भै रहेको छ ।

आभाषको घर मोरङ जिल्लाको बेलबारी ९ पोखरीया घर हो । उनी मेरिल्याण्ड कलेज बिराटनगरका कक्षा १२ का नियमित समूहका विद्यार्थी थिए । अहिले आभाष पाण्डेले श्री काली माध्यमिक विद्यालय बेलबारी ९ डाँगीहाट मोरङबाट परीक्षा दिइरहेका छन् ।

उनलाई छुट्टै परिक्षा हलमा परिक्षा दिने व्यवस्था मिलाईएको प्रधानध्यापक नारायण कोइरालाले जानकारी दिए । कोइरालाले यथासम्भव सबै बिद्यार्थीलाई परीक्षामा सहभागी गराइएको समेत बताए ।

कोभिडका बीच मंगलबार देखि देशैभर कक्षा १२ को परीक्षा सुरु भएको छ । कतिपय स्थानीय तहले विद्यार्थी, शिक्षक र अभिभावकमा कोरोना फैलिएर वैकल्पिक कक्षासमेत स्थगन गरेका बेला राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डले परीक्षा सञ्चालन गरेको हो ।

परीक्षाका बेला स्वास्थ्य सुरक्षा सम्बन्धी मापदण्ड पालना गर्दै रोग फैलनबाट जोगिएर परिक्षा शुरु गरिएको मोरङ बेलबारी ९ स्थीत श्री काली माध्यमिक विद्यालयका प्रधानध्यापक नारायण कोइरालाले बताए । तस्वीर सामाजिक सञ्जाल

प्रतिकृया दिनुहोस्