Wednesday, August 17

संक्रमित सनी लियोन ठूलो तनावमा, भन्छिन् ‘जतिबेला पनि डर लागिरहन्छ’

May 20, 2021 374

एजेन्सी।बलिउड नायिका सनी लियोनले आफूलाई कोरोना महामारीका कारण ‘स्ट्रेस’ बढेको बताएकी छन्। आफ्नोभन्दा छोराछोरीको चिन्ताले सताएको उनले बताएकी छन्। कोरोनाका कारण घरमै बस्न पाउनु राम्रो भएपनि छोराछोरीको हेरचाह उचित तरिकाले भएररनभएको सम्बन्धमा मनमा कुरा खेलिरहने उनले जनाइन्।“आमाको रुपमा सुरक्षात्मक बन्दा तनाव बढेको छ।उनीहरु कहाँ छन्,के गरिरहेका छन्,मास्क लगाएका छन्की छैनन्। यिनै कुराले तनाव बढाउँछ”, तीन छोराछोरीकी आमा सनीले भनिन्।

सनी लियोन भाइरसको कारण आफ्ना बच्चाहरूको स्वास्थ्यको बारेमा एकदम सतर्क छिन् र उनले भनिन् कि उनले आफूलाई सधैं सुरक्षा मोडमा राखीरहेकी छिन्। सनी भन्छिन्, आज म निश्चित रूपले सोचिरहेछु कि हामीले सफा र स्वच्छता दिमागमा राख्नु पर्छ। यद्यपि हामीले राम्रो भोलिको लागि राम्रोसँग सोच्नु पर्छ।

आफ्नो तनावको बारेमा कुरा गर्दै सनीले भनिन्, ‘आमाबाबुको रूपमा लगातार सुरक्षात्मक मोडमा रहँदा तनावको स्तर बढेको छ। त्यहाँ जहिले पनि डर रहन्छ, तिनीहरू कहाँ छन्, के गर्दैछन्, उनीहरूले मास्क लगाएका छन् वा छैनन्। यी सबै कुराले पिरोल्छन्।

सन् २०१७ मा सनी लियोनले महाराष्ट्रको लातूरबाट २१ महिनाकी बालिका निशालाई अपनाईदिएका थिए। मार्च २०१८ मा, सनीले सर्गसीका माध्यमबाट दुई जुम्ल्याहा, आशा सिंह वेबर र नो सिंह वेबरको जन्मको बारेमा जानकारी दिएकी थिइन्। सनी अक्सर आफ्ना तीन बच्चाहरूको साथ सोशल मिडियामा प्यारा तस्बिरहरू साझेदारी गर्दछन्, जसमा फ्यानहरूले पनि धेरै मन पराउने गर्छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्