Sunday, June 26

श्रीमान राज कुन्द्रा जेलमा भएको बेला शिल्पा शेट्टी घरमा भित्र्याईन नयाँ सदस्य, सामाजिक संजालमा आयो गालीको वर्षा

September 10, 2021 290

एजेन्सी । २०२१ सालले शिल्पा शेट्टी कुन्द्राको जीवनमा धेरै उतार चढाव ल्यायो। उनका श्रीमान राज कुन्द्रा जेलमा छन् । अ श्लि ल फिल्म बनाएको आरोपमा उनी पक्राउ परेका हुन् । यो कुराले शिल्पा शेट्टीको व्यक्तिगत जीवनमा मात्र नभई उनको करियरमा पनि गहिरो प्रभाव पारेको छ। पति राज कुन्द्रा को गिरफ्तारी पछि, शिल्पा लामो समय सम्म मिडिया क्यामेरा बाट टाढा थिईन्, अब उनको जीवन बिस्तारै ट्रयाक मा फर्किदै छ।

सामाजिक सञ्जालमा ट्रोल
पछिल्लो समय शिल्पा शेट्टी सामाजिक सञ्जालमा निकै ट्रोल भइन्। शिल्पा हरेक बर्ष गणेश चतुर्थी मा गणपति बप्पा लाई घरमा ल्याउँछिन् । यो वर्ष पनि उनले गणेशलाई आफ्नो घरमा भित्र्याइन् । श्रीमान जेलमा भएको बेलामा नयाँ सदस्य घरमा भित्र्याएको भन्दै उनलाई ट्रोल बनाइएको हो ।

उनी त्यती बेला उनी एक पुष्प कुर्ता पेन्ट सेट मा धेरै सुन्दर देखिएकी छन् । त्यहाँ गएर शिल्पाले गणपतिको पूजा गरीन् र उनलाई घर ल्याइन् । एकातिर शिल्पा बप्पा को आगमन संग फेरी खुसी थिइन्, उता मिडियामा ट्रोलर्स लाई उनको खुशी मन परेन। केही मानिसहरुले उनलाई सामाजिक सञ्जालमा कडा ट्रोल गरे।

राज कुन्द्रालाई गा ली
शिल्पा शेट्टी पनि पतिको गल्तीको मा र मा छिन्। जब राज कुन्द्रा पक्राउ परे, शिल्पाले सामाजिक सञ्जालमा केहि लेखिन् मानिसहरु उनलाई ट्रोल गर्न थाले। शिल्पाले गणपति बप्पाको मूर्तिको साथमा पोज दिएपछि मानिसहरु उनलाई सामाजिक सञ्जालमा ट्रोल गर्न थाले। शिल्पालाई ट्रोल गर्ने क्रममा एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ुपहिले आफ्नो श्रीमानलाई ल्याउनुहोस्ु, अर्को प्रयोगकर्ताले लेखे, ुराजलाई के भयो ? के उनी अझै जेलमा छिन् वा जमानत पाउँछन्

ट्रोल पहिले पनि भएको थियो
शिल्पा ट्रोलको नि शा नामा परेको यो पहिलो पटक होइन। हालै, एक लोकप्रिय च्याट बाट उनको एक भिडियो धेरै भाइरल भयो जसमा उनी धेरै हाँस्दै छिन्। शिल्पा शेट्टी सहित उनीसंग केही अन्य कलाकार पनि देखिएका छन् । जे होस्, कसैलाई थाहा छैन उसको हाँसोको कारण के हो। शिल्पा शेट्टी पनि यस भिडियोका कारण सोशल मीडिया मा ट्रोल बनिरहेकी छन् ।

पति को गिरफ्तारी पछि, शिल्पाले शेट्टी एक ब्रेक लिइन्। शिल्पा, जो आफ्नो जीवन मा एक कठिन समय बाट गुज्रिरहेकी छिन्, उनी आफ्नो व्यक्तिगत जीवन र राज कुन्द्रा को व्यक्तिगत जीवन संग सम्बन्धित कुनै प्रश्नहरुको जवाफ नदिने शर्त मा सुपर डान्सर मा फर्किइन्।

पति राज कुन्द्रा को गिरफ्तारी पछि, शिल्पा शेट्टी एक ब्रेक पछि अगस्ट १८ मा सुपरडान्सर ४ स्टेज मा फर्किइन्। तर, उनी फर्किएपछि पनि मानिसहरुले उनलाई ट्रोल गरे। प्रयोगकर्ताले कमेन्ट गर्दै लेखेका छन्, ‘जस्तो कि केहि भएर्का छैन, पति जेलमा छन्, उनी सेटमा छिन्।’

प्रतिकृया दिनुहोस्