Sunday, June 26

भाग्य न्यौपानेले यि सुन्दरीसँग गरेका रहेछन् सुटुक्क विबाह

September 21, 2021 461

भाग्य न्यौपानेले यि सुन्दरीसँग गरेका रहेछन् सुटुक्क विबाह, हिरोइन भन्दा राम्री पत्निसँग विबाह गरेपछि युट्युबको काम गर्न छाडेका रहेछन्, भिडियोमा हेर्नुहोस् भाग्यकी यि सुन्दरी पत्निलाई

कसैले नपाएको बच्चा जन्माउन लागेकी प्रियंका अब कराउन छाड्लिन त ? बच्चा जन्माउने समय आएपछि हतार हतार प्रियंका र आयुष्मानले झोलाभरी सामान कोचेर अस्पताल दौडीए, प्रियंकाको डेट कटि सक्दा पनि किन जन्मिएन बच्चा ? यस्तो रहेछ रहस्य

अन्तत सबिन श्रेष्ठ र अनु शाहले गरे विबाह, विबाह गरे लगत्तै हनिमुन जाने मुडमा भन्दै अनु शाहले सबिनको नाममा लगाएको सिन्दुर, पोते र चुरा देखाउँदै भनिन् अर्को वर्ष हाम्रै छोरा जन्मिएला की छोरी ? फेसबुक लाइभमा आएर तमासा देखाइन् अनुले, हेर्नुहोस् भिडियो

चर्चित कमेडियन मनोज गजुरेलकी पूर्व पत्निले यि पुरुषसँग गर्ने भइन् विबाह, भन्छिन् मलाई काम नलाग्ने भाँडो सम्झेका मनोजले भन्दा पहिले विबाह गरेर देखाउँछु, लाइभमा आएर मनोजलाई दिइन् यस्तो चुनौती, छोराको विबाह गर्ने उमेरमा किन विबाह गर्न लागेको भन्ने प्रश्नमा दिइन् यस्तो नसोचेको उत्तर, हेर्नुंहोस् भिडियो

चर्चित नायिका शिल्पा पोखरेल विबाहित भएको रहस्य खुल्यो, छविसँग विबाह गर्नु अघि नै शिल्पाले जन्माइसकेकी रहिछन् एक छोरी, अहिले शिल्पाकी छोरी यती ठूली भइसकेकी रहिछन्, सारा रहस्य बाहिरियोभाग्य न्यौपानेले यि सुन्दरीसँग गरेका रहेछन् सुटुक्क विबाह, हिरोइन भन्दा राम्री पत्निसँग विबाह गरेपछि युट्युबको काम गर्न छाडेका रहेछन्, भिडियोमा हेर्नुहोस् भाग्यकी यि सुन्दरी पत्निलाई

कसैले नपाएको बच्चा जन्माउन लागेकी प्रियंका अब कराउन छाड्लिन त ? बच्चा जन्माउने समय आएपछि हतार हतार प्रियंका र आयुष्मानले झोलाभरी सामान कोचेर अस्पताल दौडीए, प्रियंकाको डेट कटि सक्दा पनि किन जन्मिएन बच्चा ? यस्तो रहेछ रहस्य

अन्तत सबिन श्रेष्ठ र अनु शाहले गरे विबाह, विबाह गरे लगत्तै हनिमुन जाने मुडमा भन्दै अनु शाहले सबिनको नाममा लगाएको सिन्दुर, पोते र चुरा देखाउँदै भनिन् अर्को वर्ष हाम्रै छोरा जन्मिएला की छोरी ? फेसबुक लाइभमा आएर तमासा देखाइन् अनुले, हेर्नुहोस् भिडियो

चर्चित कमेडियन मनोज गजुरेलकी पूर्व पत्निले यि पुरुषसँग गर्ने भइन् विबाह, भन्छिन् मलाई काम नलाग्ने भाँडो सम्झेका मनोजले भन्दा पहिले विबाह गरेर देखाउँछु, लाइभमा आएर मनोजलाई दिइन् यस्तो चुनौती, छोराको विबाह गर्ने उमेरमा किन विबाह गर्न लागेको भन्ने प्रश्नमा दिइन् यस्तो नसोचेको उत्तर, हेर्नुंहोस् भिडियो

चर्चित नायिका शिल्पा पोखरेल विबाहित भएको रहस्य खुल्यो, छविसँग विबाह गर्नु अघि नै शिल्पाले जन्माइसकेकी रहिछन् एक छोरी, अहिले शिल्पाकी छोरी यती ठूली भइसकेकी रहिछन्, सारा रहस्य बाहिरियो

प्रतिकृया दिनुहोस्