Monday, June 27

हातमा यस्ता रेखा हुनेको बैबाहिक जीवनमा हुन्छ समस्या, तपाई छ ?

September 24, 2021 303

काठमाडौँ । मानिस जन्मेपछि उसले भोग्ने जीवनका सबै कुरा हातका रेखाले निर्धारण गर्ने हस्त रेखा विज्ञानको दावी छ । मानिसको विवाह देखि हरेक कुरा हातका रेखाले नै निर्धारण गर्ने समेत यो विज्ञानको दावी छ ।कतिपय ब्यक्तिको जीवनमा बिबाहको योग नै नहुने र कतिपयको रेखाकै कारण विवाह सफल नहुने योग हुने हस्तरेखा विज्ञानको भनाइ छ ।,,,भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोल,,

बैबाहिक जीवन प्रभावित पार्ने रेखा कुन कुन हुन् ?
विवाह रेखा हत्केलाको सबै भन्दा सानो औंला अर्थात कान्छी औंला नजिक हुन्छ । यो रेखा हृदय रेखा तर्फ अघी बढेको देखिन्छ । कतिपयको हातमा अगाडी गएर यो रेखा तीन भागमा बाँडिएको जस्तो देखिन्छ । यदि यो रेखा विभाजित भएको छ भने बैबाहिक जीवन सफल हुँदैन ।बिबाह रेखा बाँढिएको छ भने यस्ता ब्यक्तिको बैबाहिक जीवन सुखी हुन सक्दैन । यस्तो रेखा हुने ब्यक्तिको जीवनमा बैबाहिक सम्बन्धमा असमझदारी हुने र प्रेमको अभाव हुने हुन्छ ।

समुद्रशास्त्रका अनुसार जुन ब्यक्तिको हत्केलामा हृदय रेखातर्फ विवाह रेखा बढी ढल्किएको हुन्छ त्यस्ता ब्यक्तिको बैबाहिक जीवन कष्टकर हुन्छ ।यदि यस्तो रेखा केटीको हातमा छ भने त त्यस्ता स्त्री विवाह गर्नासाथ विधवा बन्ने खतरा समेत हुन्छ । केटाको हातमा यस्ता रेखा भए पत्निको साथ मिल्दैन ।

अझै विवाह रेखा कान्छी औंला सम्म नै पुगेको छ भने त यो निक्कै अशुभ मानिन्छ । यस्ता रेखा कमै मान्छेको हातमा हुने गर्छ । कतिपय यस्तो रेखा हुने ब्यक्तिको त विवाह नै नहुने समेत हुन सक्छ । विवाह गर्न नचाहने वा चाहेर पनि नहुने समस्या देखिन सक्छ ।,,,भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोल,,

प्रतिकृया दिनुहोस्