Wednesday, June 29

कठै ! यसरि गरियो भाइरल झाक्रिलाई बिदाइ ,सबैको रुवाबासि ,हार्दिक श्रद्धाञ्जली (हेर्नुस् भिडियो )

October 18, 2021 284

भाइरल झाक्रि बेलाबखतमा चर्चाको बिषय बनिनै रहन्थे कहिले खाल्डो खनेर ला श झिकेर त कहिले ढलेको मान्छेलाई समेत उठाएको भन्दै उनी चर्चामा आइन‌ैरहन्थे ।यशैबिचमा फेरि उनको चर्चाले निकै बजारमा ठाउँ ओगटेको छ ।तर चर्चा दुखद खबरको छ उनी यो संसारबाट सधैका लागि बिदा भएका छन् ।

भाइरल झाक्रि कृस्न खतानिको हिजो बेलुका ७ बजेको समयमा दुखद अ न्त्य भएको हो । उनले हजारौ बिरामिहरुको उद्दार गरेको र छोटो समयमा र कलिलो उमेरमा नै विश्वभरि चर्चा बटुलेका झाक्रिले सधैका लागि यो संसारलाई अलिबिदा गरेका छन् ।

आफ्नै घर पछाडि रहेको चर्पिमा जाँदै गर्दा उनलाई एकदमै कालो सर्पले टोकेसगै उपचार गर्नभन्दै अस्पताल लग्ने क्रममा उनको मृ त्यु भएको हो । कुन सर्प थियो भन्ने कसैलाइ पनि आकलन नभएको र खोजि गर्दा समेत उक्त सर्प नभेटिएको स्थानिय बताउँछन् ।उक्त सर्पको टोकाइ पश्चात् सामान्य घरेलु उपचार गरेर मात्रै उनलाइ अस्पताल लगिएको थियो ।

मृ त आत्माको चिर शान्ति सहित शोकाकुल परिवारमा गहिरो समवेदना । हार्दिक श्र द्धाञ्जली ।आज बिहानै उनको यसरि अन्तिम संसस्कार गरियो जहाँ सयौका संख्यामा आएका उनका भक्तजन गाउलेहरुको रुवाबासि नै चलेको थियो ।

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री

प्रतिकृया दिनुहोस्