Thursday, December 2

ड्रग घटनामा अर्को खुलासा : आर्यन खानले यि अभिनेत्री संग ड्रगका बारेमा गरेको यस्तोकुराकानी भेटियो

October 20, 2021 70

एजेन्सी । शाहरुख खानका छोरा आर्यन खानको जमानतको फैसला आज (बुधवार) आउँदैछ। आर्यनको मुम्बई क्रुज ड्रग घटनामा बुधवार जमानतका लागि परेको निवेदनमा फैसल हुँदैछ । उनलाई बुधवार अदालत ल्याइदैछ । अक्टोबर १४ मा सत्र अदालतमा न्यायाधीशले वकिलहरुको तर्क सुनेपछि फैसला सुरक्षित राखेका थिए। आर्यनको प्रतिक्षा आज सकिन सक्छ।

एनडीपीएसको विशेष अदालतले शाहरुख खानका छोरा आर्यन खानको जमानत निवेदनमाथि बुधवार फैसला सुनाउनेछ। आर्यन अहिले आर्थर रोड जेलमा छन्। अक्टोबर १४ मा भएको सुनुवाई पछि न्यायाधीश वीभी पाटिलले जमानत निवेदनमा आफ्नो आदेश सुरक्षित राखेका थिए।

आर्यनको ड्रगको बारेमा नवोदित अभिनेत्री संग च्याट गरेको भेटियो
यसै बीच, भारतीय मिडिया आज तक र इन्डिया टुडेले अन्य जानकारी प्राप्त गरेको दावी गरेका छन् । जस अनुसार एनसीबीले क्रुज ड्रग पार्टी घटनामा आर्यन खान संग एक उदीयमान बलिउड अभिनेत्रीसंग कुराकानी भएको प्रमाण प्राप्त गरेको छ। कुराकानी मा, त्यहाँ ड्रगको बारेमा कुरा गरीएको थियो।

अदालतमा बहसको क्रममा, आरोपीको च्याट जुन एनसीबी टोलीले अदालतलाई हस्तान्तरण गरेको छ, आर्यन संग यस अभिनेत्रीको च्याटहरु पनि सामेल छन्। तर ति अभिनेत्रीको नाम भने खुलाइएको छैन । यस बाहेक, आर्यन को केहि कारोबारीहरु संग कुराकानी पनि अदालत लाई सुम्पिएको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्