Monday, June 27

छोराका लागि यस्तो भाकल गरेकी थिइन् गौरी खानले, २५ दिन पछि छोरा फर्किदा छायो खुसी

October 29, 2021 141

एजेन्सी । बलिउडका किङ्ग खान शाहरुख २ नोभेम्बरमा आफ्नो ५६ औँ जन्मदिन मनाउँदै छन् । यस वर्षको जन्मदिनको केही दिनअघि, उनले संसारको सबैभन्दा ठूलो उपहार पाएका छन् । वास्तवमा आर्यन खान पछिल्लो २५ दिनदेखि आर्थर रोड जेलमा थिए । उनले जमानत पाएका छन् । आर्यानसहित पुरै खान परिवारलाई राहत मिलेको छ ।

शाहरुख खानका लागि जन्मदिन निकै खास हुन्छ । यो वर्ष आर्यान जेलमा रहेका भए उनको जन्मदिन खल्लो हुन्थ्यो । तर अब भने रमाइलो हुने भएको छ । आर्यान जेलबाट छुटेपछि शाहरुखका फ्यान पनि निकै खुशी छन् । सबै फ्यानहरु माझ उत्सवको माहोल बनेको छ । सबैजना आर्यनको रिहाइको पर्खाइमा थिए र उनको लागि प्रार्थना गरिरहेका थिए ।

शाहरुख खानको घर ‘मन्नत’ मा पछिल्लो २५ दिनदेखि सन्नाटा छाएको थियो । यसै क्रममा गौरी खानको जन्मदिन आयो र इन्डस्ट्रीका स्टारहरूले आर्यनको घण्टी बजाएर उनको जन्मदिनमा विशेष उपहार पाऊन् भनी प्रार्थना गरे तर त्यसो हुन सकेन । यसपछि शाहरुख खान र गौरी खानको वार्षिकोत्सव आयो, जुन मनाइएन । यस अवसरमा शाहरुखले गौरीलाई कुनै उपहार पनि दिएनन् । होइन भने, दिल्लीको समयदेखि उनले गौरीलाई उनको वार्षिकोत्सवमा विशेष उपहार दिँदै आएका छन् ।

अब आर्यन खान पिता शाहरुख खानको जन्मदिनअघि ‘मन्नत’ मा हुनेछन् । यो एकदमै खुसीको कुरा हो। जेलमा रहेका कारण आर्यन खानले आमा गौरीको जन्मदिन र अभिभावकको वार्षिकोत्सव दुवै मिस गरेका थिए तर अब उनले बुवाको जन्मदिन मनाउन पाउने छन् । यससँगै उनले परिवारसँग दीपावली पनि मनाउने छन् । यति मात्र होइन आर्यन खानको जन्मदिन पनि नोभेम्बर महिनामा पर्छ । जेल बसेको पीडाका कारण यो वर्षको जन्मदिन आर्यानले धुमधामले मनाउने छैनन् ।

आर्यन खानले जमानत नपाएपछि गौरी खानले मन्नत मागेर मिठो खाना त्यागिन् । आर्यन घर नआएसम्म न मिठाई खाने, न घरमा बनाइने बताइन् । यसै क्रममा शाहरुख र गौरीका एक नजिकका साथीले गौरी खानले आर्यन खानको लागि भाकल गरेको बताएका थिए ।

इस दौरान शाहरुख और गौरी के करीबी दोस्त ने बताया था कि गौरी खान ने आर्यन खान के लिए मन्नत मांगी हुई है। यससँगै उनी नवरात्रिको अवसरमा निरन्तर पूजा गरिरहेकी छिन् । चाडपर्व सुरु भएदेखि उनीहरुले मिठाई र चिनी खाएका छैनन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्