Wednesday, August 17

‘फुलन्देकी आमा’ का कारण ‘मुन्द्रेको कमेडी क्लब’ बन्द हुने ! जीतु नेपाल के भन्छन ?

November 3, 2021 422

नेपाल टेलिभिजनवाट करिब डेढ वर्ष देखि प्रशारण हुँदै आएको लोकप्रिय कार्यक्रम मुन्द्रेको कमेडी क्लब बन्द हुने भएको छ । हाँस्य कलाकार जितु नेपालले शो संचालन गर्दै आएका थिए । जितुले आगामी साता देखि कार्यक्रम बन्द हुने कुरा पुष्टि गरेका छन् । डेढ बर्ष भन्दा लामो समयदेखि प्रशारण हुँदै आएको कार्यक्रममा सहभागी एक कलाकार अर्को कार्यक्रमको होस्ट बन्ने भएपछि यो कार्यक्रम बन्द हुने भएको हो ।

यो शोमा निक्कै नै लोकप्रिय भएका कलाकार उमेश राई ‘फुलन्देकी आमा’ का कारण कार्यक्रम बन्द हुने अवस्थामा पुगेको हो । उनले अर्को एक रियालिटी शो होेस्ट गर्दैछन् । उनी अर्को कार्यक्रममा पनि फुलनदेकी आमाकै गेटअपमा जाने भएका हुन् । उमेश राइले आफ्नो चर्चित गेटअप ‘फुलन्देकी आमा’ नै बनेर डान्स रियालिटी शो ‘डान्स च्याम्पियनसिप’को होस्ट गर्ने भएका हुन् ।

एउटै ब्यक्ति एकै पटक एउटै गेटअपमा दुईवटा कार्यक्रममा देखिदा समस्या हुन सक्ने ठानेर जितुले कार्यक्रम बन्द गर्ने निर्णयमा पुगेको प्रतिकृया दिएका छन् । तर उनी यस अघि नै शो बन्द गरेर केही समय विश्राम लिने सोचमा भएको पनि बताए ।

एउटा औपचारीक कार्यक्रम मार्फत सबैलाई मायाको चिनो दिएर कार्यक्रम बन्द गर्ने औपचारीक घोषणा गर्ने जितुको योजना थियो । तर फुलनदेकी आमा अर्को कार्यक्रममा होस्ट गर्न जाने भएपछि जितुले यो योजना पनि पुरा गर्न पाएनन् ।नेपाल टेलिभिजनवाट करिब डेढ वर्ष देखि प्रशारण हुँदै आएको लोकप्रिय कार्यक्रम मुन्द्रेको कमेडी क्लब बन्द हुने भएको छ । हाँस्य कलाकार जितु नेपालले शो संचालन गर्दै आएका थिए । जितुले आगामी साता देखि कार्यक्रम बन्द हुने कुरा पुष्टि गरेका छन् । डेढ बर्ष भन्दा लामो समयदेखि प्रशारण हुँदै आएको कार्यक्रममा सहभागी एक कलाकार अर्को कार्यक्रमको होस्ट बन्ने भएपछि यो कार्यक्रम बन्द हुने भएको हो ।

यो शोमा निक्कै नै लोकप्रिय भएका कलाकार उमेश राई ‘फुलन्देकी आमा’ का कारण कार्यक्रम बन्द हुने अवस्थामा पुगेको हो । उनले अर्को एक रियालिटी शो होेस्ट गर्दैछन् । उनी अर्को कार्यक्रममा पनि फुलनदेकी आमाकै गेटअपमा जाने भएका हुन् । उमेश राइले आफ्नो चर्चित गेटअप ‘फुलन्देकी आमा’ नै बनेर डान्स रियालिटी शो ‘डान्स च्याम्पियनसिप’को होस्ट गर्ने भएका हुन् ।

एउटै ब्यक्ति एकै पटक एउटै गेटअपमा दुईवटा कार्यक्रममा देखिदा समस्या हुन सक्ने ठानेर जितुले कार्यक्रम बन्द गर्ने निर्णयमा पुगेको प्रतिकृया दिएका छन् । तर उनी यस अघि नै शो बन्द गरेर केही समय विश्राम लिने सोचमा भएको पनि बताए ।

एउटा औपचारीक कार्यक्रम मार्फत सबैलाई मायाको चिनो दिएर कार्यक्रम बन्द गर्ने औपचारीक घोषणा गर्ने जितुको योजना थियो । तर फुलनदेकी आमा अर्को कार्यक्रममा होस्ट गर्न जाने भएपछि जितुले यो योजना पनि पुरा गर्न पाएनन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्