Sunday, July 3

भुपेन्द्र’माथि खु ‘कु,रि प्र’ हा’र भएपछि बजैको घरमा यसरी पुगेका थिए ,बजैले खु’लाइन सबै बा’स्तविकता (भिडियो)

November 14, 2021 121

केहिदिन अगाडि कैलालिको लम्किमा २३ बर्षिय भुपेन्द्र बडुवाल’को रह’ स्यम’य ह’ त्या भएको छ । केही अ प’रा’धीक समुहले भुपेन्द्र’लाई ल’खेटि ल’खेटि एकदमै धा रि’ले ह’ त्या’र प्रयोग गरि उनको बी भ’त्स ह’ त्या गरेका थिए ।

करिब करिब रातको आठ बज्नै लागेको थियो भुपेन्द्र बडुवाल खाना खाएर सुत्ने तरखरमा थिए त्यतिकैमा भुपेन्द्रका साथि कपिल श्रेष्ठले फोन गर्छन् र आफू टिकापुरमा भएको र आफ्नो बाइकको पे ट्रोल सकिएको कपिलले भुपेन्द्रलाई भनेसगै तुरुन्तै टिकापुर पे ट्रो लसहित आउन कपिलले भन्छन् ।

भुपेन्द्र बडुवाल र उनका साथि दिपेश न्यौपाने सगै टिकापुर गएका थिए । सकुशल घरबाट निस्किएका भुपेन्द्र’को ला स घरमा आइपुग्यो उनी सधैका लागि अ’स्ता ’ए । परिवारले भने अनुसार भुपेन्द्र’ले ब’ चा’उनु गु हार भन्दै बा च्न धेरै प्र’याश गरेका थिए ।

जब ती अ प’राधीहरुले भुपेन्द्र’लाई ल’खे टिरहे’का थिए भुपेन्द्र आफ्नो ज्या न जो’गाउन भन्दै टिकापुर स्थित आफ्नो बजैको घरमा चढेका थिए । तर ती अ ‘प’ ‘राधीहरु’ले बजैको घरमाथि नै चढेर एकदमै धा ‘रि’लो ह तिया’रले शरिरका विभिन्न अं ग’मा प्र हार गरि भुपेन्द्रको बी भ’त्स ह’ त्या गरेका थिए ।

भुपेन्द्र बडुवाल सबैका प्रिय थिए ,आखामा राख्दा समेत उनी बिजाउदैनथिए । भुपेन्द्र छिट्टै आएल्स पास गरेर अष्ट्रेलिया जाने तरखरमा थिए तर यो परिवारमा अहिले ठूलो ब’ ज्र’पात आइपर्यो ।

आफ्नो भएको एक मात्रै छोरो गु मा’उदा अहिले यो परिवारलाई कतिधेरै पी डा छहोला ,योत कल्प’ना भन्दापनि माथिको कुरा भयो ।

टिकापुर स्थित बजैको घरमा आफुलाई खु ‘कु’रि हा’निसके’पछि आफुलाई अस्प’ताल लगिदिनु भन्दै उनी आफ्नो घा उमा हातले छो पेर अ’ र्धचेत अ’’वस्थामा पुगेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्