Thursday, May 26

बोलचाल बन्द भएका मामा गोबिन्दाको बारेमा कृष्णले फेरी यसरी मजाक उडाए

November 15, 2021 168

एजेन्सी । ‘द कपिल शर्मा’ शो कमेडी शो हो भन्नुपर्दा यो स्टेजमा प्रायः मानिसहरु आफ्नो रि स पोखेको देखिन्छ । खासगरी कृष्णा अभिषेक र गोविन्दाको जोडी । कपिलका शोहरूमा मामा भान्जाको जोडीले कयौं पटक आफ्नो त ना वपूर्ण स म्बन्धका बारेमा प्रतिकृया दिएको देख्न सकिन्छ। शनिबारको एपिसोडमा पनि यस्तै भएको छ । शनिवारको एपिसोडमा कृष्णले गोविन्दासँगको आफ्नो स म्ब न्धको मजाक उडाउँदै आएका थिए ।

कृष्णले स म्ब न्धको मजाक उडाए
शनिबारको एपिसोडमा रानी मुखर्जी ‘बन्टी और बबली २’ को प्रमोशन गर्न कपिलको शोमा पुगेकी थिइन् । यस क्रममा कृष्णले आफ्नो कमेडी सुरु गरे र आफ्नो मामासँग चलिरहेको दरारको बारेमा संसारलाई सचेत गराए। शोमा कृष्ण भन्छन्, ‘मलाई फिल्म उद्योगका बारेमा सबै थाहा छ । मेरो सम्पूर्ण परिवार चलचित्र क्षेत्रको हो । त्यो फरक कुरा हो कि आज म परिवारमा छैन ।

इशारामा कृष्णले आफ्नो परिवार अर्थात् मामा गोविन्दा फिल्म इन्डस्ट्रीमा रहेको बताए । त्यसैले उनीहरूलाई यो उद्योगको बारेमा सबै थाहा छ। आज मात्रै उनी र मामाबीचको कुराकानी बन्द भएको छ । कृष्णका यी भनाइहरू व्यंग्यात्मक भए पनि सत्य थिए। एक समय थियो जब मामा भान्जाको जोडी स्टेजमा माहौल बनाउनको लागि चिनिन्थ्यो र अहिले उनीहरु एकअर्काको खिल्ली उडाउने चर्चित छन् । सन् २०१६ देखि यी दुवैको स म्ब न्ध निकै खराब हुँदै गइरहेको छ । स म्ब न्धमा यति कटुता आएको छ कि गोविन्दाकी श्रीमती सुनिताले अब कुनै पनि सम्झौता गर्न समेत इन्कार गरिन् ।

श्रीमती कश्मिरा शाहको पनि खिल्ली उडाए
यो होइन कि कृष्णले मामा गोविन्दलाई मात्र गिल्ला गरे। शनिबारको एपिसोडमा उनले श्रीमती कश्मेरा शाहलाई पनि छोडेनन् । कृष्णाले रानीलाई रानीको फिल्म कहीं प्यार ना हो जाये मा एउटा मात्र कुरा मन नपरेको र त्यो कश्मिरा शाह रहेको बताइन्। यति मात्र होइन, कृष्णले नसिरुद्दीन शाहसँग बिहे गरेको भए आफू धेरै खुसी हुने बताएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्