Thursday, May 26

यि गरिब बालकले भ्वाइस किड्सको स्टेजमा गाएको यति मिठो स्वर सुनेर पनि कोही जज फर्किएनन्

November 16, 2021 171

यि गरिब बालकले भ्वाइस किड्सको स्टेजमा गाएको यति मिठो स्वर सुनेर पनि कोही जज फर्किएनन्, प्रमोद र राजुले रमिता मात्रै हेरे, तर यि गरिब बालक स्टेजमा नै धरधर्ती रोएपछि प्रमोद र राजुले फकाउन खोजे, तर भक्कानिएका बालक फर्किएनन्, हेर्नुहोस् यो मनछुने भिडियो

चर्चित नायिका संचिता लुईटेलसँग दोस्रो विबाह गरेका चर्चित नायक निखिल उप्रेतीको काठमाडौँमा नै छ यत्रो भब्य बंगला, संचिताले पहिलो पतिलाई छाड्दा पाएकी थिइन् यति धेरै सम्पत्ती, दुवै तिरको सम्पत्ती जोडेर निखिल र संचिताले किने भब्य बंगला र जोडे घर गाडी, यो जोडीको आश्चर्यजनक कमाई देखेर सबै पर्छन् दंग, हेर्नुहोस् यो एक्सक्लुसिभ भिडियो

श्वेताकी जेठानी सुजता खड्काको जन्मदिनमा प्रमोद,कोमल वली गए बडेमान्को केक बोकेर, सासुले जन्मदिनमा कार उपहार दिएपछि खुशीले रोइन सुजता, निर शाहले श्रीकृष्णको तस्विर छुदै यसो भनेपछि श्वेता भक्कानिइन्, चल्यो रुवाबासी, हेर्नुहोस् भिडियो

बोकेर गएपछि फोटोसँगै भक्कानो छोडेर रोइन घरमा रहेको तुलसीको मठको सिँगार गरी विशेष पूजा आरधना गर्ने गरिन्छ । आजबाट भगवान विष्णु जागाँ हुने दिन हो । त्यसैले विष्णुका मन्दिरमा विशेषपूजा आरधना गर्ने गरिन्छ । साउन महिनाको एकादशीदेखि व्रत लिनेहरूले चार्तुमास व्रतको विशेष उपासना गर्ने दिन पनि हो ।

आजको चन्द्रमा मीन राशिमा छ । सूर्योदय बिहान ६ः२६ मिनेटमा र सूर्यास्त ५ः०९ मिनेटमा हुनेछ । आज उत्तरभाद्रपदा नक्षत्र रहेको छ । आजको दिन सबैभन्दा बढी महत्व भनेको व्रत नैं हो । आजको दिन उसिनेको पिडालु र सखरखण्ड चलन छ । मंसिर महिनाको धानको न्वागी खाने चलन छ । नयाँ चामल र दही,केरा राखेर बनाएको परिकार नैं न्वागी हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्