Thursday, May 26

अञ्जु पन्त पति थिरसँग अमेरिका नै बस्नेगरी जान लागेपछि छोरी परितोषिकालाई काठमाडौँमा नै करोडौँको बंगला किनिदिइन्

November 18, 2021 298

अञ्जु पन्त पति थिरसँग अमेरिका नै बस्नेगरी जान लागेपछि छोरी परितोषिकालाई काठमाडौँमा नै करोडौँको बंगला किनिदिइन्, परितोषिकाले आमासँगै जाने इच्छा देखाएपछि सौतेनी बाबु थिरले रोके, के अब परितोषिका अञ्जुका पूर्व पति मनोजसँग बस्लिन् ?

रचना रिमालले बिहे गर्ने निधो गरेपछि चर्चित गायिका समिक्षाले पनि बिहे गर्ने चर्चा, पलसँगको हल्ला सेलाएपछि समिक्षा आफु भन्दा दश बर्ष जेठा अमेरीका रहेका युवकसँग प्रेममा रहेको रहस्य यसरी बाहिरियो, समिक्षाले भनिन् हामीले काठमाडौँमा घर किने लगत्तै विबाहको कार्यक्रम अघि बढ्छ, हेर्नुहोस् भिडियो

एजेन्सी । दक्षिण भारतीय चलचित्र उद्योगकी सफल नायिका नयनतारालाई आज कुनै पहिचानको आवश्यकता छैन । नयनताराले यस उद्योगलाई धेरै हिट फिल्म दिएर आफ्नो छुट्टै स्थान बनाएकी छिन् र आज यी सफल अभिनेत्रीले आफ्नो ३७ औं जन्मदिन मनाइरहेकी छिन् । हो, आज नयनताराको जन्मदिन हो । यस विशेष अवसरमा फ्यानदेखि लिएर सेलिब्रेटीसम्मले अभिनेत्रीलाई विभिन्न तरिकाले जन्मदिनको शुभकामना दिइरहेका छन् ।

नयनताराले आफ्नो जीवनमा धेरै सफलता हासिल गरिसकेकी छिन् तर यसका बाबजुद पनि उनी आफ्नो प्रेम जीवनका कारण प्रायः चर्चामा आउने गर्छिन् । नयनतारालाई दक्षिण भारतीय सिनेमाको लेडी सुपरस्टारको रुपमा चिनिन्छ र यो ट्याग उनलाई प्रभुदेवाले दिएका हुन् । एक समय थियो जब नयनतारा र प्रभुदेवा एक अर्काको प्रेममा थिए । दुवै विवाह गर्न चाहन्थे। तर अचानक दुवैको बाटो छुट्टियो । आउनुहोस् आज हामी तपाईलाई उनीहरु दुबैको प्रेमकथा सुनाउँछौं ।

नयनताराको जन्म १८ नोभेम्बर १९८४ मा बैंगलोरमा मलयाली क्रिश्चियन परिवारमा भएको थियो । उनको वास्तविक नाम डायना मरियम कुरियन हो। अभिनेत्रीका बुबा कुरियन कोडियट्टु वायुसेनाका अधिकृत थिए। जसका कारण नयनताराको बाल्यकाल देशका विभिन्न सहरमा बित्यो । उनले चेन्नई, दिल्ली, गुजरात र थिरुवाला जस्ता ठाउँहरूमा बसेर आफ्नो स्कूली शिक्षा पूरा गरे। नयनतारा स्कुल पढ्दा नै मोडलिङ क्षेत्रमा प्रवेश गरेकी थिइन् ।

नयनताराको फिल्मी यात्रा
नयनताराले मलयालम फिल्म ‘मानसिंकरे’ बाट आफ्नो अभिनय करियर सुरु गरेकी थिइन् । यस फिल्ममा नयनतारासँग जयराम देखिएका थिए । यसपछि उनले सन् २००५ मा फिल्म ‘अय्या’ मार्फत तमिल फिल्म उद्योगमा प्रवेश गरेकी थिइन् र त्यसपछि नयनताराले फिल्म ‘लक्ष्मी’ मार्फत तेलुगु इन्डस्ट्रीमा प्रवेश गरिन् । अभिनेत्रीको सबैभन्दा सफल फिल्म ‘चन्द्रमुखी’ थियो । यस फिल्ममा नयनतारासँगै रजनीकान्त देखिएका थिए ।

प्रभुदेवासँगको प्रेम यसरी सुरु भयो
नयनतारा र प्रभुदेवाको प्रेम फिल्म ‘विल्लु’ को सेटबाट सुरु भएको थियो । यस चलचित्रमा नयनतारा मुख्य नायिकाको रुपमा देखिएकी थिइन् भने यो चलचित्रलाई प्रभुदेवाले निर्देशन गरेका थिए । त्यसबेला नयनतारा अविवाहित थिइन् तर प्रभुदेवा विवाहित थिए । दुबैले लामो समय एक अर्कालाई डेट गरेका थिए । दुबै लामो समयदेखि लिभ इनमा रहेको दाबी गरिएको छ । नयनतारा र प्रभुदेवा पनि बिहे गर्न चाहन्थे । तर प्रभुदेवाकी पहिलो पत्नी लताले यस्तो हुन दिइनन् ।

प्रभुदेवाकी श्रीमतीले अदालतको ढोका ढकढक्याएकी थिइन्
प्रभुदेवाकी श्रीमतीले पारिवारिक अदालतमा निवेदन दिएकी थिइन् । यसपछि लता पनि अनसनमा बसिन् । यस क्रममा धेरै महिला संघसंस्थाले प्रभुदेवाकी श्रीमती लताको समर्थन गर्दै नयनताराको पुत्ला ज ला एर उनको विरोध गरेका थिए । यी घटनाहरूले प्रभुदेवा र नयनताराबीचको प्रेम बिस्तारै टुट्यो। सन् २०१२ मा नयनताराले प्रभुदेवासँगको प्रेम तोडिन् ।

विग्नेश शिवनसँग इन्गेजमेन्ट
अहिले नयनतारा फिल्म निर्देशक विग्नेश शिवनसँग प्रेममा छिन् । दुवैले केही समयअघि इन्गेजमेन्ट गरेका थिए । यी जोडीले सामाजिक सञ्जालमा आफ्ना सुन्दर तस्बिरहरु सेयर गर्ने गर्छन्

प्रतिकृया दिनुहोस्