Thursday, May 26

अलिफ खान गीत गाउँदा गाउँदै स्टेज बाट तल ख’से पछी(भिडियो)

November 18, 2021 135

अलिफ खान गीत गाउँदा गाउँदै स्टेज बाट तल ख’से पछी(भिडियो)
एजेन्सी । दक्षिण भारतीय चलचित्र उद्योगकी सफल नायिका नयनतारालाई आज कुनै पहिचानको आवश्यकता छैन । नयनताराले यस उद्योगलाई धेरै हिट फिल्म दिएर आफ्नो छुट्टै स्थान बनाएकी छिन् र आज यी सफल अभिनेत्रीले आफ्नो ३७ औं जन्मदिन मनाइरहेकी छिन् । हो, आज नयनताराको जन्मदिन हो । यस विशेष अवसरमा फ्यानदेखि लिएर सेलिब्रेटीसम्मले अभिनेत्रीलाई विभिन्न तरिकाले जन्मदिनको शुभकामना दिइरहेका छन् ।

नयनताराले आफ्नो जीवनमा धेरै सफलता हासिल गरिसकेकी छिन् तर यसका बाबजुद पनि उनी आफ्नो प्रेम जीवनका कारण प्रायः चर्चामा आउने गर्छिन् । नयनतारालाई दक्षिण भारतीय सिनेमाको लेडी सुपरस्टारको रुपमा चिनिन्छ र यो ट्याग उनलाई प्रभुदेवाले दिएका हुन् । एक समय थियो जब नयनतारा र प्रभुदेवा एक अर्काको प्रेममा थिए । दुवै विवाह गर्न चाहन्थे। तर अचानक दुवैको बाटो छुट्टियो । आउनुहोस् आज हामी तपाईलाई उनीहरु दुबैको प्रेमकथा सुनाउँछौं ।

नयनताराको जन्म १८ नोभेम्बर १९८४ मा बैंगलोरमा मलयाली क्रिश्चियन परिवारमा भएको थियो । उनको वास्तविक नाम डायना मरियम कुरियन हो। अभिनेत्रीका बुबा कुरियन कोडियट्टु वायुसेनाका अधिकृत थिए। जसका कारण नयनताराको बाल्यकाल देशका विभिन्न सहरमा बित्यो । उनले चेन्नई, दिल्ली, गुजरात र थिरुवाला जस्ता ठाउँहरूमा बसेर आफ्नो स्कूली शिक्षा पूरा गरे। नयनतारा स्कुल पढ्दा नै मोडलिङ क्षेत्रमा प्रवेश गरेकी थिइन् ।

नयनताराको फिल्मी यात्रा
नयनताराले मलयालम फिल्म ‘मानसिंकरे’ बाट आफ्नो अभिनय करियर सुरु गरेकी थिइन् । यस फिल्ममा नयनतारासँग जयराम देखिएका थिए । यसपछि उनले सन् २००५ मा फिल्म ‘अय्या’ मार्फत तमिल फिल्म उद्योगमा प्रवेश गरेकी थिइन् र त्यसपछि नयनताराले फिल्म ‘लक्ष्मी’ मार्फत तेलुगु इन्डस्ट्रीमा प्रवेश गरिन् । अभिनेत्रीको सबैभन्दा सफल फिल्म ‘चन्द्रमुखी’ थियो । यस फिल्ममा नयनतारासँगै रजनीकान्त देखिएका थिए ।

प्रभुदेवासँगको प्रेम यसरी सुरु भयो
नयनतारा र प्रभुदेवाको प्रेम फिल्म ‘विल्लु’ को सेटबाट सुरु भएको थियो । यस चलचित्रमा नयनतारा मुख्य नायिकाको रुपमा देखिएकी थिइन् भने यो चलचित्रलाई प्रभुदेवाले निर्देशन गरेका थिए । त्यसबेला नयनतारा अविवाहित थिइन् तर प्रभुदेवा विवाहित थिए । दुबैले लामो समय एक अर्कालाई डेट गरेका थिए । दुबै लामो समयदेखि लिभ इनमा रहेको दाबी गरिएको छ । नयनतारा र प्रभुदेवा पनि बिहे गर्न चाहन्थे । तर प्रभुदेवाकी पहिलो पत्नी लताले यस्तो हुन दिइनन् ।

प्रभुदेवाकी श्रीमतीले अदालतको ढोका ढकढक्याएकी थिइन्
प्रभुदेवाकी श्रीमतीले पारिवारिक अदालतमा निवेदन दिएकी थिइन् । यसपछि लता पनि अनसनमा बसिन् । यस क्रममा धेरै महिला संघसंस्थाले प्रभुदेवाकी श्रीमती लताको समर्थन गर्दै नयनताराको पुत्ला ज ला एर उनको विरोध गरेका थिए । यी घटनाहरूले प्रभुदेवा र नयनताराबीचको प्रेम बिस्तारै टुट्यो। सन् २०१२ मा नयनताराले प्रभुदेवासँगको प्रेम तोडिन् ।

विग्नेश शिवनसँग इन्गेजमेन्ट
अहिले नयनतारा फिल्म निर्देशक विग्नेश शिवनसँग प्रेममा छिन् । दुवैले केही समयअघि इन्गेजमेन्ट गरेका थिए । यी जोडीले सामाजिक सञ्जालमा आफ्ना सुन्दर तस्बिरहरु सेयर गर्ने गर्छन्

प्रतिकृया दिनुहोस्