Thursday, May 26

एकाबिहानै आयो दुखद खबर : काठमाडौं आइरहेको यात्रुबहाक बस दाङमा दुर्घटना

November 21, 2021 107

काठमाडौं : सुर्खेतबाट काठमाडौं आइरहेको यात्रुबहाक बस दाङमा दुर्घटना हुँदा २९ जना घाइते भएका छन्। कर्णाली प्रदेश ०२–००१ ख ०२१९ नम्बरको बस पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत लमही नगरपालिका ३ नारायणपुरमा दुर्घटनामा परेको हो।

बस दुर्घटनामा २९ यात्रु घाइते रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी उपरीक्षक सुरेश काफ्लेले बताए। उनकाअनुसार तीन जना घाइतेको अवस्था गम्भीर छ। घाइतेहरूको लमही अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ भने सात जना घाइतेको थप उपचारका लागि कोहलपुर सिफारिस गरिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

बसको अगाडिको प’ट्टा भाँ’चि’एपछि अनियन्त्रित भएर दुर्घटना भएको हो। गए राति पौने २ बजेति बस दुर्घटनामा परेको थियो। घाइतेहरूको नाम ठेगाना भने खुल्न बाँकी नै रहेको छ । बस चालक प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेको जानकारी प्राप्त भएको छ । फोटो फाईल
बलिउडका चर्चित जोडी अभिषेक बच्चन र ऐश्वर्या रायको विवाहको १४ वर्ष पुगेको छ । तर यो अवधिमा उनीहरुको सम्वन्ध सुखद रहन सकेन । खासगरी ऐश्वर्या र अभिषेककी आमा जया बच्चनबीच बारम्बार उत्पन्न हुने किचलो भारतीय सञ्चारमाध्यममा छरपस्टै छन् । आमा र श्रीमतीबीचको वि’वादमा अभिषेक प्राय आमाकै पक्षमा हुन्छन् । यसले गर्दा पनि ऐश्वर्या आफ्नो पतिसँग खुशी छैनन् ।

एउटा फिल्मको स्क्रिनिङमा त अभिषेकले मिडियाकै अगाडि ऐश्वर्याको बे’इज्ज’त गरेका थिए । मिडियाले अभिषेक र ऐश्वर्याको एकसाथ फोटो खिच्न खोज्दा अभिषेक ‘उनको मात्रै खिच्नु’ भनेर सन्किदै हिँडेका थिए । सो घटनाबाट ऐश्वर्या निकै ल’ज्जित भइन् ।

यता सासु-बुहारीको सम्वन्ध बिग्रेको चाहिँ ऐश्वर्याको फिल्म ‘धुम टु’ को बेलादेखि नै हो । सो फिल्ममा अभिनेता ऋतिक रोशनसँग ऐश्वर्याको लि’पल’क सिन थियो । उक्त सिनलाई जयाले पचाउन सकिनन् र आ’पत्ति जनाइन् । बच्चन परिवारले सो दृष्य फिल्मबाट हटाउनसमेत निर्माण पक्षलाई द’वाव दिएको थियो । सोही फिल्ममा ऐश्वर्याले लगाएको छोटो लुगालाई लिएर पनि जयाले बखेडा गरेकी थिइन् ।

केही बर्ष अघि रिलिज भएको फिल्म ‘ए दिल है मुश्किल’ मा रणवीर कपुरसँग ऐश्वर्याले दिएको इन्टिमेट सिनलाई लिएर पनि बच्चन परिवार रुष्ट बनेको छ । स्वयम् अभिषेक बच्चनलाई पनि यो कुरा मन परेको थिएन । उक्त फिल्मको स्किनिङमा बच्चन परिवारका कोही पनि उपस्थित भएनन् । अभिषेकले आफ्नी पत्नीको फिल्मलाई एक पटक पनि प्रमोसन गरेनन् ।

पछिल्लो समय ऐश्वर्या र जया बेग्लाबेग्लै बस्न थालेको समाचार भारतीय मिडियाहरुमा आएको छ । तर, यसको पुष्टी भने हुन सकेको छैन ।

छोरी आराध्यालाई लिएर पनि ऐश्वर्या र अभिषेकबीच ख’टप’ट चलिरहेको बताइन्छ । समाचारअनुसार अभिषेक आफ्नी छोरीलाई बालकलाकारका रुपमा हिन्दी सिनेमामा इन्ट्री गराउन चाहन्छन्, तर ऐश्वर्या यसका लागि तयार छैनन् । -एजेन्सी

प्रतिकृया दिनुहोस्