Wednesday, August 17

सरकारी विद्यालय खोल्ने या नखोल्ने भने विषयमा सरकारबाट आयो अत्यन्त जरुरी सूचना !

May 27, 2021 643

काठमाडौं महानगरपालिकाले आगामी असार पहिलो सातादेखि नयाँ शैक्षिक सत्र सुरु गर्ने निर्णय गरेको छ। नगर कार्यपालिकाको कार्यालयको आइतबार बसेको बैठकले सरकारले संसोधितनियमावलीअनुसार दिएको निर्देशनले सबै विद्यालयहरुले शैक्षिक सत्र ०७७ को वार्षिक परीक्षाहरु जेठ २० गतेसम्म सकाएर नतिजासमेत प्रकाशन गरी असार पहिलो साता नयाँ शैक्षिक सत्र सुरु गर्नुपर्ने महानगरका शिक्षा अधिकारी रामप्रसाद सुवेदीले बताए । केन्द्र सरकारकैै

निर्देशनअनुसार शिक्षा अधिकारी सुवेदीको हस्ताक्षरसहितको निर्देशन सबै विद्यालयहरुलाई आइतबार नै दिएको सूचनासमेत वेवसाइटमा प्रकाशित गरिएको छ।विद्यालयहरुलाई दिएको निर्देशनमा शैक्षिक सत्र ०७७ वार्षिक परीक्षा मूल्यांकन पाठ्यक्रमले व्यवस्था गरेअनुसार विद्यालयहरुले अनुकुल हुने गरी उपयुक्त मूल्यांकन गर्न उल्लेख गरिएको छ।****यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

काठमाडौ । युवायुवती र किशोर किशोरीबीच निकै लोकप्रिय छ टिकटक । तर यहि टिकटकका कारण दुर्घटना पनि भएका छन् । प्रदेश एक अन्तर्गत पर्ने उदयपुर जिल्लामा टिकटक बनाउने क्रममा एक ११ वर्षकी बालिकाको मृत्यु भएको छ।

टिकटक बनाउनलाई पा’सो लगाएर अभिनय गर्न खोज्दा दुर्घटना भएको हो । वास्तवमै पा’ ‘सो लागेर किशोरीको मृत्यु भएको हो । उदयपुरको चौदण्डीगढी नगरपालिका ९ की सन्जीता बस्नेतको घटनामा मृत्यु भएको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरले बुधबार साँझ ती बालिकाले मुडामा चढेर अभिनय गर्दै टिकटक बनाउन खोजेकी थिइन । तर अभिनय गर्न खोज्दा खोज्दै पा’ ‘सो लागेको थियो ।

आमा बुबा भान्सामा खाना पकाईरहेको अवस्थामा बालिकाले टिकटक बनाइरहेकी थिइन्। आफ्नै घरमा सो घटना भएको हो । आमा केही बेरपछि भान्छावाट बाहिर आउँदा छोरीलाई झु न्डि ए को देखेकी थिइन् । त्यसको भिडियो पनि रे क र्ड भएको छ । प्रहरीले भिडियो फेला पारेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्