Thursday, May 26

कैयौ रात सलमानले फार्म हाउसमा ज्याकलिन संग बिताएको खुलासा, सबै हद पार गरेको फोटाहरु यसरी बाहिरियो

January 18, 2022 57

बलिउड अभिनेत्री ज्याकलिन फर्नान्डिज २०० करोडको मनी लान्ड्रिङ प्रकरणमा नाम आएपछि चर्चामा छिन् । उनका धेरै तस्विरहरु सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेका छन् । जसमा अभिनेत्री ठगी मुद्दाका मुख्य अभियुक्त सुकेश चन्द्रशेखरसँग निकै नजिक देखिएकी छिन् । कतिपय तस्विरमा उनको शरीरमा लभ बाइट प्रष्ट देखिन्छ ।

तस्बिरमा दुवैको स’म्ब’न्ध प्रष्ट देखिन्छ । तर, अभिनेत्रीले आफू आफैं यो जालमा फसेको बताउँछिन् । यस्तो अवस्थामा उनले मानिसहरूलाई यी तस्विरहरू सेयर नगर्न अपील समेत गरेकि छिन् । तर आज हामी सुकेशसँग उनको स’म्ब’न्धको बारेमा कुरा गर्दैनौं। बरु, हामी सलमान र उनको स’म्ब’न्धको बारेमा कुरा गर्नेछौं। ज्याकलिन फर्नान्डिजको नाम धेरै बलिउड सेलिब्रेटीसँग जोडिएको छ । जसमा साजिद खान, रितेश देशमुख, सलमान खानको नाम समावेश छ ।

तर, सबैभन्दा बढी चर्चा उनको सलमानसँगको अ’फे’यर थियो । जानकारीका अनुसार ज्याकलिन र सलमानले सन् २०१४ मा फिल्म ‘किक’ मा सँगै काम गरेका थिए । त्यसपछि दुवैको अफेयरको चर्चा सुरु भएको थियो । सामाजिक सञ्जालमा दुवैको धेरै फोटोसप तस्विरहरु भाइरल भइरहेका छन् । तर, दुवैले आफ्नो स’म्ब’न्धलाई कहिल्यै स्वीकार गरेनन् । तर अभिनेत्रीले प्रायः सलमानसँग आफ्ना तस्विर सेयर गर्छिन् ।

यस्तो अवस्थामा उनीहरुबीच मित्रताभन्दा पनि सम्बन्ध बढी रहेको फ्यानहरुको विश्वास छ । मिडिया रिपोर्टका अनुसार सन् २०२० मा महामारीका कारण लकडाउनको समयमा अभिनेत्री सलमानको पनवेल फार्म हाउसमा बसेकी थिइन् । जहाँ दुबैले धेरै समय सँगै बिताएका थिए । उनका धेरै सुन्दर तस्बिरहरूले सामाजिक सञ्जालमा पनि भाइरल भइरहेका छन्। यी सबै कुराले दुवैमा मित्रताभन्दा पनि एकअर्काप्रतिको भावना बढी रहेको संकेत गर्छ ।

तर उनले आफ्ना फ्यानका अगाडि यो कुरा स्विकारेकी छैनन् । अर्कोतर्फ, ज्याकलिनको वर्कफ्रन्टको कुरा गर्ने हो भने, अभिनेत्री आगामी दिनमा धेरै फिल्ममा देखिने छिन् । जसमा ‘अटैक’, ‘बच्चन पाण्डे’, ‘हाम्रो विवाह’ र ‘राम सेतु’को नाम समावेश छ । नायिकाका फ्यानहरु उनका यी चलचित्रहरुको प्रतिक्षामा छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्