Wednesday, August 10

आफ्नै ज्वाइँ को मलामि जाँदै गर्दा ट्रकले हानेर सबै जिप पुरै क’च्याककु’चुक पारिदिएपछि सबै परिवारनै कोहि पनि बा’च्न पाएनन्

May 28, 2021 681

मोरङ जिल्लामा एकदमै डरलाग्दो घ`टना घटेको छ। जहाँ एकै परिवारका सबै सदस्यहरुको मृ’त्यु भएको छ । कस्तो संयोग अथवा दशा भइदियो ।आफ्नै ज्वाइँ को मलामि जाँदै गर्दा ट्रकले हानेर सबै जिप पुरै क’च्याककु’चुक पारिदिएनपछि कोहि पनि बा’च्न पाएनन् ।

एकातिर आफ्नै ज्वाइँ बितेर अथाहा पि’डामा भएको परिवार अर्कोतिर आफ्नो सबै परिवारनै यो निर्मम ढंगबाट सकिदा नि’श्चय पनि भाग्य र दै’वको खेल देखेर पनि एकदमै उदेक लागेर आउँछ । यो परिवारको काल गति नभई यो तबरमा अन्त्य होला भन्ने निश्चय पनि सोचेका थिएनन् होला

ट्रिफर र ट्रक एकदमै ठूलो गति र मनलाग्दि तरिकाले चलाउने हुदा पनि यस्तो घटनाहरु बेला बखत मा हुने गर्दछ्न । उनिहरु उपर कडा ऐन र कानुन बन्न जरुरि छ । यस्तो घ’टना हरु नि उनि करणका लागि सरकारले ठोस कदम चाल्न समेत जरुरि छ । मृ`त आ’त्माको चिर शा’न्ति सहित शो’का कुल आफन्तजनमा ग’हिरो स’मबेदना

मोरङ जिल्लामा एकदमै डरलाग्दो घ`टना घटेको छ। जहाँ एकै परिवारका सबै सदस्यहरुको मृ’त्यु भएको छ । कस्तो संयोग अथवा दशा भइदियो ।आफ्नै ज्वाइँ को मलामि जाँदै गर्दा ट्रकले हानेर सबै जिप पुरै क’च्याककु’चुक पारिदिएनपछि कोहि पनि बा’च्न पाएनन् ।

एकातिर आफ्नै ज्वाइँ बितेर अथाहा पि’डामा भएको परिवार अर्कोतिर आफ्नो सबै परिवारनै यो निर्मम ढंगबाट सकिदा नि’श्चय पनि भाग्य र दै’वको खेल देखेर पनि एकदमै उदेक लागेर आउँछ । यो परिवारको काल गति नभई यो तबरमा अन्त्य होला भन्ने निश्चय पनि सोचेका थिएनन् होला

ट्रिफर र ट्रक एकदमै ठूलो गति र मनलाग्दि तरिकाले चलाउने हुदा पनि यस्तो घटनाहरु बेला बखत मा हुने गर्दछ्न । उनिहरु उपर कडा ऐन र कानुन बन्न जरुरि छ । यस्तो घ’टना हरु नि उनि करणका लागि सरकारले ठोस कदम चाल्न समेत जरुरि छ । मृ`त आ’त्माको चिर शा’न्ति सहित शो’का कुल आफन्तजनमा ग’हिरो स’मबेदना*** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ***

प्रतिकृया दिनुहोस्