Saturday, July 2

दुर्गेश थापाको आक्रोश: पल शाहले राति २ पटकसम्म क,*ण्ड*म नलगाइ जबरजस्ती गरेकै हो ..!

March 2, 2022 4822

गायक तथा मोडल दुर्गेश थापाले अभिनेता पल शाह प्र`करणबारे नयाँ जानकारी दिएका छन्।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

उनले फेसबुकमा लामो स्टाटस लेख्दै बालिका`लाई बहिनी सम्झिएर सहयोग गरेको बताएका छन्। उनले गल्ती पल शाहबाट नै भएको औंल्याएका छन्।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

हाल पल प्र`हरीको हि|रासतमा छन्। बाल गायिकाले ज,रबज,स्ती क,,र,णीको जाहेरी दिए`पछि उनी प`क्राउ परेका थिए। ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल??? क्लिक गर्नुहोला ********* यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

नाबालिग बालिकालाई ललाई फकाई गरी हेरचाह र ख्याल गरेजस्तो गरेर स्वार्थ पुरा गर्ने काम गरिएको रहेछ । स्वार्थ पुरा भएपछि बेवा`स्ता गर्न थालियो ।

निकटको स,म्बन्ध विकट बन्यो । बालिका एकोहोरो भइन् । नजिक ठानेको मान्छेबाट धो|का पाएपछि वि’क्षि’प्त बनिन् । माया प्रेमको खोल ओढेर आफू`माथि शो`षण भएको स्पष्ट रूपमा मह$सुस गर्न थालिन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

दिनदिनै उनको मा’नसिक अवस्था कमजोर हुँदै गयो बालिकाले धेरै पटक मु’द्दा हाल्न कोसिस गरिन अरे, हामी सँगको भेटमा पलका म्याने`जरले त्यही बताएका थिए । मु’द्दा हाल्न जाँदा विभिन्न बहाना बनाएर फेरि केश रोक्न लगाइन्थ्यो रे ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

फेस`बुकमा एउटा कुरा बालिकाले पि’डामा लेखेर हालिन भने अर्को दिन त्यसलाई सफाइ दिन लगाएको सबैले देख्नु भएकै छ । १/२ महिना मिले जस्तो गर्ने फेरि बालिका€लाई वास्ता नगर्ने अनि बालिका रुदै हिँड्न पर्ने अवस्था भएछ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

पी,डाले थिचिएकी बालिकाले म्यानेजर सँग कुरा गरे पनि पल सँग मिलेर फ€काउन खोजिन्थ्यो रे । पछि बालिका`लाई विभिन्न बहानामा गा,ली गर्ने, बालिकालाई युट्युबमा हालेर तेरो बे’इ’ज्जत गर्दिने जस्ता कुरा`हरू गर्ने र बालिका`लाई गा,ली बेइ,ज्जत गरेर हया’रेस’मेन्ट गर्ने जस्ता कार्यहरू भएछन ।

सहन सकुन्जेल सहिन् र नसकेपछि आफ्ना नजिकका व्यक्तिहरू`सँग गुम्सिए`को मनका व्यथा सुनाइन् । सुमधुर सम्बन्धबारे सुनाउन जति सजिलो छ त्यो भन्दा कयौँ गुणा गाह्रो छ टुटेको सम्बन्ध र समस्या`बारे कुरा गर्न ।

कलिलो दिमाग`लाई शायद बिग्रँदो सम्बन्धले झन्झन् कमजोर बनायो । त्यसैले उनी लग`भग डि,प्रे,स,नमा पुगिन्**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

प्रतिकृया दिनुहोस्