Thursday, May 6

गुजरातको सुरतमा एक नेपालीका 3 छोरा-छोरीको एकैदिन पानी डुबेर मृत्यु, एकको जिवितै उद्धार

December 12, 2020 261

भारतको गुजरातमा एक नेपालीका 3 छोराछोरीको एकैदिन पानी डुबेर मृत्यु भएको छ । एकै पटक घरका तीन छोरा-छोरी गुमाउँदा पुरै परिवार शोकमा डुबेको छ । गुजरातको सुरतमा बुधवार घरबाट नुहाउन नदिमा गएकाबेला उनिहरुको मृत्यु भएको हो । उनिहरुसँगै नुहाउन गएकी एक 3 वर्षीय बालिकालाई भने सकुशल उद्धार गरिएको छ । रोजगारीका क्रमममा गुजरातको सुरतमा रहेका अछामका बन्टी विश्वकर्माका 10 वर्षकी छोरी सुनिता, 8 वर्षका छोरा प्रदीपको मृत्यु भएको छ भने एक 6 वर्षीया बालिका प्रियंका भने अझै बेपत्ता रहेकी छन । उनको खोजीकार्य जारी रहेको छ । शव भेटिएका 2 बालबालिकाहरुको आज अन्तिम संस्कार गरिएको छ ।

जानकारीका अनुसार बन्टी विश्वकर्मा पार्लेपोइन्ट सुरतको सरगम शपिङ पछाडी सुन्दरम अपार्टमेन्टमा चौकिदारीको काम गर्दै परिवारका साथमा त्यही बस्दै आएका थिए । उनका 1 छोरा र 3 छोरीहरु बुधवार दिउँसो सुरतकै अम्बाजी मन्दिर पछाडी तापी नदीमा नुहाउन गएका थिए । त्यही क्रममा चारै जना पानीमा डुबेका हुन । उनिहरु मध्ये एक छोरी र एक छोराको शव भेटिएपछि आज अन्तिम संस्कार गरिएको छ । एक छोरीको शव अझै भेटिएको छैन । केही नेपाली सामाजिक कार्यकर्ताहरुले खोजी कार्यमा सहयोग गरिरहेका छन ।

भारतको गुजरातमा एक नेपालीका 3 छोराछोरीको एकैदिन पानी डुबेर मृत्यु भएको छ । एकै पटक घरका तीन छोरा-छोरी गुमाउँदा पुरै परिवार शोकमा डुबेको छ । गुजरातको सुरतमा बुधवार घरबाट नुहाउन नदिमा गएकाबेला उनिहरुको मृत्यु भएको हो । उनिहरुसँगै नुहाउन गएकी एक 3 वर्षीय बालिकालाई भने सकुशल उद्धार गरिएको छ । रोजगारीका क्रमममा गुजरातको सुरतमा रहेका अछामका बन्टी विश्वकर्माका 10 वर्षकी छोरी सुनिता, 8 वर्षका छोरा प्रदीपको मृत्यु भएको छ भने एक 6 वर्षीया बालिका प्रियंका भने अझै बेपत्ता रहेकी छन । उनको खोजीकार्य जारी रहेको छ । शव भेटिएका 2 बालबालिकाहरुको आज अन्तिम संस्कार गरिएको छ ।

जानकारीका अनुसार बन्टी विश्वकर्मा पार्लेपोइन्ट सुरतको सरगम शपिङ पछाडी सुन्दरम अपार्टमेन्टमा चौकिदारीको काम गर्दै परिवारका साथमा त्यही बस्दै आएका थिए । उनका 1 छोरा र 3 छोरीहरु बुधवार दिउँसो सुरतकै अम्बाजी मन्दिर पछाडी तापी नदीमा नुहाउन गएका थिए । त्यही क्रममा चारै जना पानीमा डुबेका हुन । उनिहरु मध्ये एक छोरी र एक छोराको शव भेटिएपछि आज अन्तिम संस्कार गरिएको छ । एक छोरीको शव अझै भेटिएको छैन । केही नेपाली सामाजिक कार्यकर्ताहरुले खोजी कार्यमा सहयोग गरिरहेका छन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्