Thursday, May 6

पुजा पछि स्वस्तिमा खड्कासंग प्रकाशको वार : स्वस्तिमाले भनिन्, ‘बरु बुढो बोकेर हिडिन्छ तर तिम्रोमा अन्तरवार्ता दिन आईन्न’ (भिडियो हेर्नुस्)

December 12, 2020 232

केही दिन अघि एक अन्तरवार्ताका क्रममा नायीका पुजा शर्मालाई अनावश्यक टिप्पणी गरेका कारण विवादमा आएका संचारकर्मी प्रकाश सुवेदी फेरी विवादित भएका छन् । उनले संचालन गर्ने कार्यक्रममा उनले कलाकारलाई लिएर गर्ने तिखो टिप्पणीले उनी बारम्बार विवादित हुने गरेका छन् ।

कार्यक्रम रजतपटमा नायीका पुजा शर्मालाई शारिरीक बनावट प्रति ब्यग्यं गर्दै उनले गरेको टिप्पणी निकै विवादित भएपछि उनले सार्वजनिक रुपमा माफी मागेका थिए । त्यो घटना सेलाउन नपाउँदै उनले फेरी अर्की नायीका स्वस्तिमा खड्का प्रति ब्यंग्य गरेका छन् ।

आफुले कार्यक्रममा अन्तरवार्ताका लागि बोलाउँदा नआएपछि उनले कार्यक्रम मार्फत ति नायीका प्रति टिप्पणी गर्ने गरेका छन् । नायीका स्वस्तिमालाई कार्यक्रममा अन्तरवार्ताका लागि बोलाउँदा नआएपछि उनले स्वस्तिमालाई काम नपाएकी नायीका आफ्नो बुढो बोक्यो हिड्यो भन्दै टिप्पणी गरेका थिए ।

नायिकाले लकडाउनका समयमा आफ्ना श्रीमान निश्चल बस्नेतलाई पिठ्युमा बोकेर हिडेको एउटा सानो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा सार्वजनिक गरेकी थिइन् । सोही भिडियोको अंश आफ्नो कार्यक्रममा राखेर प्रकाशले यस्तो टिप्पणी गरेका हुन् ।

प्रकाशले कार्यक्रममै यस्तो टिप्पणी गरेपछि स्वस्तिमाले पनि त्यसको जवाफ फर्काएकी छन् । उनले सामाजिक सञ्जाल फेसवुक मार्फत प्रकाशलाई गतिलो जवाफ दिएकी छन् । उनले फेसवुकमा लेखेकी छन्, बरु बुढो बोकेर हिडिन्छ तर तिम्रो कार्यक्रममा अन्तरवार्ता दिन आइन्न ।

उनको यो भनाईमा उनका पति निश्चलले पनि कमेन्ट गरेका छन् । बरु बुढो बोकेर हिडिन्छ तिम्रो कार्यक्रममा अन्तरवार्ता दिन आइन्न भन्छिन् नी मेरी बुढी भन्दै लेखेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्