Monday, October 3

प्रियांकालाई औषधि लिन अस्पताल हिडेका पति आयुष्मानलाई के भयो ?

June 3, 2021 517

प्रियांकालाई औषधि लिन अस्पताल हिडेका पति आयुष्मानलाई के भयो ? पत्नि प्रियाँकाले फोन गरेर छिटो आउनु भन्दा पनि फोन उठाएनन् आयुष्मानले, आखिर किन ? के भयो त्यस्तो ?

काठमाडौँ – चर्चित जोडी आयुश्मान देशराज जोशी र नायिका प्रियङ्का कार्की पछिल्लो समय निकै चर्चामा आइरहेका छन् । विवाहको तयारीमा रहेका यो जोडीको पछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेका छन् । यसैक्रममा अभिनेता आयुश्मान देशराज जोशी र नायिका प्रियङ्का कार्की अभिनीत शर्ट फिल्म ‘सुरक्षित यातायात’ सार्वजनिक भएको छ।यस शर्ट फिल्म ‘सुरक्षित यातायातु’शुभ मिडिया होमले निर्माण गरेको हो ।यस शर्ट फिल्ममा प्रियङ्का र आयुश्मानसंगै शिवहरी आचार्य, रमा थपलिया, राजु पौडेल, सुरेश थापा, जिबेश सिंह गुरुङ र सरिता ढुङ्गानालगायतको अभिनय रहेको छ। यस फिल्मलाइ सुरेश थापाले निर्देशन गरेका हुन्।

जेफ बेजोरले एमेजन स्थापना गरे र गुगल अल्ताविस्टा, आस्क जीब्स र याहूको लाइकबाट अघि बढ्न शुरु गरिरहेको छ। यसमा संलग्न केही कम्पनीहरुले आई पपिङ्ग भ्यालुएसन गरिरहेका छन्।ती व्यक्तिहरु जसले अहिलेसम्म लग अन गरेका छैनन्, उनीहरुका लागि यो रमाइलो र उत्साहजनक हुनसक्छ कि कम्प्यूटरबाट कुरा गर्नु कति उपयोगी छ? हामीसँग फोन छ।

तर, अन्य सफल नयाँ प्रविधिजस्तै इन्टरनेटले विश्वमा प्रभुत्व जमाउन एक सिधा बाटो अपनाएको होइन। यो, हामीलाई आगामी दिनको योजना बनाउन समय दिँदै विस्तारै उदाएको होइन।यसको वृद्धि विस्फोटक थियो, जसले सञ्चालनमा रहेका अन्य व्यवसायहरुलाई किल्चिदियो र हामीले गर्ने प्रायः हरेक जसो कुरालाई परिवर्तन गर्यो। र यसले प्राविधिकहरुमाझ चिनिने चिरपरिचित प्यार्टन – एस कर्भ पछ्यायो।

इन्टेरनेट एस कर्भलाई बुझ्दा वास्तवमा यो लामो एस हो।यसको अवधारणा यो हो कि नविनता विस्तारै शुरु भयो, जसलाई निकै कम भन्दा कम मानिसहरुको रुचिमा सीमित भयो। विद्युती सवारीहरु अहिले एसको साँघुरो स्लोपको पुछारमा छ।इन्टरनेटको लागि, ग्राफ १९६९ अक्टोबर २९ को राति साढे १० बजे शुरु भएको थियो। त्यो यस्तो समय थियो, जब लस एन्जल्सको युनिभर्सिटी अफ क्यालिफोर्नियामा रहेको कम्प्यूटरले सयौँ मिल टाढा रहेको

स्ट्यानफोर्ड युनिभर्सिटीमा रहेको कम्प्यूटरसँग सम्पर्क बनाएको थियो।खोजकर्ताहरुले पहिला ‘एल’, त्यसपछि ‘ओ’ र त्यसपछि ‘जी’ टाइप गरेका थिए। उनीहरुले ‘लगइन’ पुरा गर्नुभन्दा अघि सिस्टम क्र्यास भयो।

प्रतिकृया दिनुहोस्