Monday, August 8

चर्चित नायिका झरना थापा पुगीन् आफ्नी जवान छोरीको विबाह गरिदिने मोडमा

June 15, 2021 330

चर्चित नायिका झरना थापा पुगीन् आफ्नी जवान छोरीको विबाह गरिदिने मोडमा, काठमाडौँमा नै घर घडेरी जोडेका यि करोडपति परिवारले ए मेरो हजुरबाट मात्रै करोडौँ कमाएछन्, फिल्मबाट आएको पैसाले छोरीको विबाह गरिदिने तयारी, आफ्ना हुनेवाला ह्याण्डसम ज्वाई र सुहानाका लागि यस्तो मज्जाको घर र गाडी गिफ्ट दिँदैछन् सुहानाका बाबु आमाले, एक अन्तरवार्तामा खोले सारा रहस्य, लजाइन् सुहाना ? को हुन् झरनाका ह्याण्डसम ज्वाई ?

चर्चित नायिका रेखा थापा पनि प्रहरीमा भर्ति भए लगत्तै आमाले आर्शिवाद दिँदै भनिन् ठूलो काम गर्यौ छोरी अब छिट्टै राम्रो ज्वाई साब खोजेर विबाह गर्नु, प्रहरीमा भर्ती भए लगत्तै लकडाउनमा मात्तिदै हिँडेकाहरुलाई यसरी लगाइन् ठेगान, रेखाका हाकिम पहिलो कामबाट नै रेखासँग भए खुशी, भने तिमी यस्तै काम गरे छिट्टै बढुवा हुन्छ्यौ

चर्चित अभिनेता निर शाहकी बुहारीलाई के भयो ? जन्मिन लागेको बच्चालाई डाक्टरले लाख कोशिस गर्दा पनि उपचार सफल नभएपति टेलिशृखला कुल खानदान रोचक मोडमा पुगेको छ । हेर्नुहोस् थप रोचक पक्ष भिडियोमा

भारतीय आर्मीको ड्रेसमा टिकटक बनाएर भाइरल बनेकी अस्मिता मिडियामा आएर माफी माग्दै भनिन् मैले गल्ती गरे अब नेपालीको शान नेपाल आर्मीको पोषाकमा बनाउँछु भन्दै भावुक बनिन्, दर्शकले भारतीय सैनिकलाई माया गर्नै आफ्नो नेपाली सैनिकको वास्ता छैन भनेपछि अस्मिता अप्ठ्यारोमा परिन् र पहिलो पटक जवाफ दिइन्, हेर्नुहोस् यो भाइरल भिडियो

प्रेम विबाह गरेर ल्याएकी पत्निलाई पतिले दिए धोका, आधा जिन्दगी बाँकी छँदै पतिले धोका दिएपछि यि पत्निले चालिन् अप्रिय कदम, माइतीमा रुवाबासी, भयो खै ला बै ला

मेरी बास्सैकी चम्सुरीलाई के साँच्चिकै पतिले छाडेका हुन् ? जवान दुई छोरीकी यि आमाले आफ्नो र पतिसँगको सम्बन्धबारे पहिलो पटक मुख खोलीन् र भक्कानिएर रोइन्, दुई जवान छोरीलाई दायाँ बाँयाँ राखेर यिनीहरुको बाबु र आमा दुवै मै हो भनेपछि माहोल सुनसान बन्यो, चम्सुरी हान्स्दा हाँस्दै रोएको भिडियो हेर्नुहोस्

चर्चित गायक बद्री पंगेनीको घरमा पुग्दा देखियो कहिल्यै नदेखिएको माहोल, छोरी विबाह गर्ने उमेरकी जवान बन्दै गएका बेला बुढेसकालमा जन्माएका रहेछन् छोरालाई, जवान छोरी छैनन् चल्तिका सुन्दर नायिका भन्दा कम राम्री, पहिला म्यूजिक भिडियो अनि फिल्म खेलाउने तयारीबारे बद्रीकी पत्निले खोलीन् रहस्य

भारतीय आर्मीको पोशाक लगाएर अस्मिताले टिकटक बनाएर ठिक गरिनन्, चौतर्फी वि रोध, किन यसरी विदेशी सै निकको ड्रेसको नेपालमा प्रचार गरेको ?

प्रतिकृया दिनुहोस्