Saturday, April 10

लाखौं पुगेको सुनको मुल्य आज सोच्नै नसकिने गरि यस्तो भयो

January 3, 2021 135

आइतबार सुनको मूल्य प्रतितोला ९४ हजार ५ सयमा कारोबार भइरहेको छ। शुक्रबार सुन सोही मूल्यमा कारोबार भएको थियो। आज चाँदीको मूल्य तोलमा १३ सय रुपैयाँले कारोबार भइरहेको सनुचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ। शुक्रबार चाँदी पनि सोही मूल्यमा कायम थियो। आज अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा सुन प्रतिऔंस १८ सय ९८ अमेरिकी डलरमा कारोबार भइरहेको छ। ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला*****

नवलपरासी – सुस्मा नाम गरेकी एक महिला जो डण्डामा बस्दै आएकी थिईन् । उनी विबाहीत हुनुका साथै एउटी छोरीको आमा पनि हुन् । सुस्माको ८ वर्षकी छोरी पनि छन् । एउटी बच्चाकी आमा उनी छिमेकीलाई केही दिन माईत बसेर आउँछु भन्दै गएकी उनी अहिलेसम्म घरमा फर्किएकी छैनन् । सुस्मा घर नफर्किएको भन्दै छिमेकीले सोशल मिडियालाई बताए वास्तविकता । छिमेकीसंगै सुस्माको बारेमा उनकै जेठानीले पनि खोलिदिईन् सबै वास्तविकता ।

जेठानीको भनाईमा सुस्मालाई फोन आएको आऐ हुन्थ्यो । तर उनले फोलाई साईलेन्ट मोडमा राख्ने गर्दिन् । जेठानी भन्छिन्,‘हामी देउरानी जेठानी मिल्थेउँ । आफ्ना कुराहरु पनि एकअर्कासंग साँट्ने गथ्यौं । तर उनले यस्तो कुरा कहिल्यै भनिन् । संगै बसेर कुरा गर्दा फोन त निकै नै आउँथ्यो । तर उनले उठाउँदैनथिन् । जहिले साईलेन्टमै हुन्थ्यो उनको फोन । उठाउन भन्दा कहिले देवरको भन्थिन् त कहिले उनकै बुढाको भनेर टारिदिन्थिन् । मेरो छेउमा कहिल्यै फोन उठाईनन् ।’**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

जेठानीसंगै उनका छिमेकीहरुले पनि सुस्माको आनीबानी ठिक नभएको बताएका छन् । छिमेकीको भनाईमा सुस्माले घरमा केटा ल्याउने गर्थिन् । सोध्दा कहिले भाई भन्थिन् त देवर भनेर छिमेकीलाई पनि टार्ने गर्थिन् । अन्ततः उनी घरमा आईरहने केटासंगै आफ्नी ८ वर्षकी छोरीलाई छाडेर भागेकी छन् । घर र छोरी छाडेर भाग्ने बेला छिमेकीलाई भने माईत केही दिन बसेर आउँछु भनेर छिमेकीकै अगाडीबाट केटासंग गएको उनका छिमेकीहरु बताउँछन् । भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्