Wednesday, August 10

केहीबेर अघि रमाउँदै विवाह गरेका यो जोडीलाई घर जाँदै गर्दा बिच वाटोमै के भयो यस्तो ? (भिडियो हेर्नुस्)

June 25, 2021 376

एजेन्सी । केहीबेर अघि सम्म वेहुला बेहुली निकै खुसी देखिन्छन् । रमाउँदै विवाह गर्छन । तर जब वेहुलाले वेहुलीलाई घर लिएर जाँदै थिए वाटोमा वेहुलाका दाई भेटिए । उनले परिवारको इच्छा विपरित विवाह गरेका थिए । जव भाईलाई नयाँ वेहुलीका साथ दाईले देखे उनले रिस थाम्न सकेनन् ।

नयाँ बेहुली माथि जाइलागे । सडकमै उनले ह म ला सुरु गरे । आफुले भर्खर विवाह गरेर ल्याएकी वेहुलीलाई आफ्ना दाईले सडकमै त्यस्तो गर्दा सम्म भाईले कुनै प्रतिवाद गर्दैनन् । सडकमा चुपचाप उभिएर त्यो दृष्य हेरिरहन्छन् । यो घटना भारतमा भएको हो ।

रीवा शहरको रानी तालाब मन्दिरमा बिहे गरेर घर फर्केका दुलहीलाई बाटोमा जेठाजुले त्यस्तो गरेका हुन् । घटना चोरहटा पुलिस स्टेशनको मोहनी गाउँको हो। यहाँ बस्ने रविराज सिंह चौहानको एक युवतीसँग प्रेम थियो तर परिवारले उनलाई बिहे गर्न अनुमति दिएनन्। यस युवकको रानी तालब मा मन्दिर मा केटी संग विवाह गरे।

विवाह पछि, उनी दुलही संग घर फर्कदै थिए। दुलहाका जेठा भाई विजय बहादुर सिंह गाउँको हनुमान मन्दिर नजिक भेट भए। ती जवान व्यक्तिले गरेको प्रेम विवाहबाट रिसाएका दाई वेहुला र वेहुलीलाई ह म ला गर्न गरे ।

उनले वेहुलीलाई बीच सडकमै सबैले देख्नेगरी अनौठो ब्यवहार गरे । वेहुलाले कुनै प्रतिकृया त दिएनन् तर वरपरका गाउँले आउर उनलाई रोके । घटना पछि दुलहा र दुलही प्रहरी कार्यालय गए । पी डितको उजुरीमा प्रहरीले घटना दर्ता गरी उपचारका लागि अस्पताल पठाएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्