Sunday, April 11

७ दिनभित्रमा तपाइले सोचेको काम बन्नेछ, ॐ लेखि सेयर गरौं !

January 19, 2021 171

सा’त दि’नभित्’रमा त’पाइले सो’चेको का’म ब’न्नेछ बि’ल्कु’लै बे’वास्ता न’गर्नुहो’ला, ॐ ले’खि से’यर ग’रौं!!! ॐ मात्र उच्चारण गर्नु भयो भने पुरा ब्रमाण्ड्को देबि देबताको श’क्ति हुन्छ। त्यसैले दे’खेको 30 से’केण्ड भित्’रमा शे’यर गर्’नुहोस ।७ दि’न भि’त्रमा त’पाइले न’सोचेको का’म ब’न्नेछ बि’ल्कुलै बे’वस्ता न’गर्नुहो’ला !!!अन्य’था अनि’स्ट हुने’छ बरिस्ठ 3 जाना पन्डित ले गेरेन्टी दिनु भयो ॐॐ साथै यो पेज माथी ला’इक गर्नु न’भुल्नु होला! ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ यो पनि पढ्नुस : परापूर्व काल देखी अहिले सम्म शिवलि’ङ्गलाई किन पुजा आजा गरी मान्छन ? किन के का लागि पुजा गर्छन । अन्य धर्मका मानिसहरु आफ्ना साना—साना बच्चालाई भन्छन् कि हिन्दुहरु लिं’गलाई पुजा गर्छन् ।सबैलाई संस्कृतको ज्ञान पनि हुँदैंन ।यदि तपाइँको जीवनमा पैसाको समस्या छ र तपाइँ पैसा प्राप्त गर्न चाहानुहुन्छ भने तपाइँले एउटा सानो मन्त्र वा सानो टोटका गर्नु पर्छ । यो मन्त्र वा टटेकको प्रभावको साथ, तपाईं कुनै समय मा धनी हुनुहुनेछ। पैसा तपाईंको घरमा रहनेछ। त्यसोभए मन्त्र र तरिका बारेमा पनि सिकौं ।

१. तपाईंको घरमा परमेश्वरको मन्दिरमा बसिरहेको बेला, तपाईंले रातो कपडामा अलिकता ज्वार, थोरै चामल र सुपारी राख्नुभयो। र त्यस कपडाको सानो बन्डल बनाउनुहोस्।

२. भगवान कुबेर यस बन्डलको अगाडि बस्नुभयो। र बण्डल दुबै हातमा समात्नुहोस् र ‘ओम सरस्वती, ईश्वरी, भगवती माता करवली श्री श्रीमम धनम देही फट्ट स्वाहा’ मंत्र जाप गर्नुहोस्।

3 . यो मन्त्र १००8 पटक जप गर्नुहोस्। र यो एक बाध्य बन्डल हो, यसलाई आफ्नो लॉकरमा राख्नुहोस्। यसलाई यहाँ राख्नुहोस् जहाँ तपाईंले आफ्नो पैसा, तृप्ति आदि राख्नु भएको छ।

यस पछि, केही दिनमा तपाईंको घरमा पैसाको वर्षा सुरु हुनेछ। यो कुनै साधारण मन्त्र होइन। यो पैसा आकर्षित गर्न मंत्र हो। यो मन्त्र जप गर्न केवल साँचो मन र सत्य भावना संग श्रद्धा गर्नुपर्छ। यस पछि, तपाई हरेक दिन ईमान्दार हृदयले परमेश्वरलाई दण्डवत् गर्नुहुन्छ। भगवानले तपाईको पैसासँग सम्बन्धी सबै समस्याहरू केहि दिनमा हल गर्नुहुनेछ

प्रतिकृया दिनुहोस्