Saturday, April 17

दु:खद खबर सर्लाहीमा बस दु’र्घ’ट’ना, दुईको मृ’त्यु, १७ जना घा’इ’ते

January 23, 2021 185

बस दु’र्घ’ट’ना, दुईको मृ’त्यु, १७ जना घा’इ’ते
सर्लाहीको हरिवन नगरपालिकामा बस दु’र्घ’ट’ना भएको छ । दाङबाट झापाको काँकडभिट्टा जाँदै गरेको यात्रुबाहक बस सर्लाहीमा दु’र्घ’ट’ना भएको हो ।हरिवन नगरपालिका–४ मा भएको दु’र्घ’ट’नामा परि दुई जनाको मृ’त्यु भएको छ भने १७ जना घा’इ’ते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले जनाएको छ ।आज बिहान ४ बजे ना ५ ख ४४८८ नम्बरको बस दु’र्घ’ट’ना भएको प्रहरीको भनाइ छ । दु’र्घ’ट’नामा दुई जना महिलाको मृ’त्यु भएको र उनीहरुको सनाखत हुन बाँकी रहेको बताइएको छ । घ’ट’ना’बारे अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

सर्लाहीको हरिवन नगरपालिकामा बस दु’र्घ’ट’ना भएको छ । दाङबाट झापाको काँकडभिट्टा जाँदै गरेको यात्रुबाहक बस सर्लाहीमा दु’र्घ’ट’ना भएको हो ।हरिवन नगरपालिका–४ मा भएको दु’र्घ’ट’नामा परि दुई जनाको मृ’त्यु भएको छ भने १७ जना घा’इ’ते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले जनाएको छ ।आज बिहान ४ बजे ना ५ ख ४४८८ नम्बरको बस दु’र्घ’ट’ना भएको प्रहरीको भनाइ छ । दु’र्घ’ट’नामा दुई जना महिलाको मृ’त्यु भएको र उनीहरुको सनाखत हुन बाँकी रहेको बताइएको छ । घ’ट’ना’बारे अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।संकेतिक चित्र

हरिवन नगरपालिका–४ मा भएको दु’र्घ’ट’नामा परि दुई जनाको मृ’त्यु भएको छ भने १७ जना घा’इ’ते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले जनाएको छ ।आज बिहान ४ बजे ना ५ ख ४४८८ नम्बरको बस दु’र्घ’ट’ना भएको प्रहरीको भनाइ छ । दु’र्घ’ट’नामा दुई जना महिलाको मृ’त्यु भएको र उनीहरुको सनाखत हुन बाँकी रहेको बताइएको छ । घ’ट’ना’बारे अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

सर्लाहीको हरिवन नगरपालिकामा बस दु’र्घ’ट’ना भएको छ । दाङबाट झापाको काँकडभिट्टा जाँदै गरेको यात्रुबाहक बस सर्लाहीमा दु’र्घ’ट’ना भएको हो ।हरिवन नगरपालिका–४ मा भएको दु’र्घ’ट’नामा परि दुई जनाको मृ’त्यु भएको छ भने १७ जना घा’इ’ते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले जनाएको छ ।आज बिहान ४ बजे ना ५ ख ४४८८ नम्बरको बस दु’र्घ’ट’ना भएको प्रहरीको भनाइ छ । दु’र्घ’ट’नामा दुई जना महिलाको मृ’त्यु भएको र उनीहरुको सनाखत हुन बाँकी रहेको बताइएको छ । घ’ट’ना’बारे अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।संकेतिक चित्रsource khabar.enewsnepali.com

प्रतिकृया दिनुहोस्