Saturday, April 10

सुशान्तको फ्यानहरुकालागी खुशीको खबर, सुशान्तको सम्झनामा हुने भयो सडकको नामाकरण

January 25, 2021 201

एजेन्सी । बलिउड अभिनेता स्वर्गीय सुशान्त सिंह राजपूतको सम्मानमा दक्षिणी दिल्लीको एन्ड्रियुजगन्जस्थित एक सडकको नामाकरण हुने भएको छ । दक्षिण दिल्ली नगर निगमले यससँग सम्बन्धित प्रस्तावलाई मन्जुरी दिइसकेको अधिकारीहरुले जानकारी दिएका छन् । निगमका पार्षद अभिषेक दत्तले सेप्टेम्बरमा यो सडकको नामाकरण सुशान्तको नामबाट गर्नुपर्ने प्रस्ताव लगेका थिए । सोही प्रस्तावलाई नगर निगमले स्वीकार गरेको छ ।

एन्ड्रियुजगन्जदेखि इन्दिरा क्याम्पसम्म जाने सडकको एक हिस्साको नाम सुशान्त सिंह राजपूत मार्ग राख्नुपर्ने माग दत्तले राखेका थिए । सुशान्त सिंहको ३५ औं जन्मदिनका अवसरमा २१ जनवरीमा यो विषयलाई सार्वजनिक गरिएको हो । सुशान्तको सम्झनामा यस अघिपनि उनका फ्यानहरुले बिहारमा चोकको नाममांकरण गरिसकेका छन् । सुशान्त त्यो कलाकारमा पर्दछन् जो बलीउडमा आजसम्म जन्मिएकै छैन । मिलनसार स्वभावका सुशान्तले निकै नै छोटो समयमा पनि सबैको मनमा बस्न सफल भएका थिए । उनी मेरर पनि सधैं अमर नै रहने छन् ।

१४ जुनमा मुम्बईको बान्द्रास्थित आफ्नो घरमा सुशान्त मृत अवस्थामा भेटिएका थिए । जन्मदिनको अवसरमा समर्थकहरुले यी अभिनेतालाई संझदैं उनको असामयिक निधनबारे पनि चर्चा गरेका छन् ।सुशान्तले पिके, एमएस धोनी– द अनटोल्ड स्टोरी, केदारनाथ,छिछोरेलगायत फिल्ममा अभिनय गरेका थिए । दिल बेचारा सुशान्तको अन्तिम फिल्म हो, उनको मृत्युपछि प्रदर्शनमा आएको यो फिल्म निकै सफल भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्