Thursday, December 2

चर्चित नायिका आँचल शर्माले खोलीन् आँफु गर्भवती बनेको रहस्य

July 3, 2021 463

चर्चित नायिका आँचल शर्माले खोलीन् आँफु गर्भवती बनेको रहस्य, भनिन् अहिले नै योजना त थिएन तर बच्चा बसिहाल्यो, अब नयाँ अनुभव गर्दैछु, दिदीहरु प्रियंका,

ऋचा, गरिमाहरुको आमा बनेको रमाइलो खबरले म पनि खुशी छु भन्दा लजाए आँचलका डाक्टर पनि उदिप, आँचलले पनि खोले त्यो रातको रोचक रहस्य, हेर्नुहोस् भिडियो

काठमाण्डौं । बलिउड अभिनेत्री तापसी पन्नुद्धारा अभिनीत चलचित्र ‘हसिन दिलरुबा’ रिलिज भएको छ । जुलाई २ यो फिल्म प्रदर्शनमा आएको हो । यस चलचित्रमा मागी विवाह अघि र पछिका घटना क्रमलाई जोडेर एकदमै रोचक ढङ्गले देखाउन खोजिएको छ ।

तापसी पन्नुको सँगै यस फिल्ममा विक्रान्त मेस्सी र हर्षवर्द्धन राणेको मुख्य भूमिका रहेको छ भने चलचित्रलाई विलिन मैथ्यूले निर्देशन गरेका छन् भने आनन्द एल रायले निर्माण गरेका हुन् ।

चलचित्रमा मागी विवाह गरेको भूमिका निभाएकी तापसीलाई वास्तविक जीवनमा मागी विवाह कस्तो लाग्छ भन्ने सवालमा उनले आफ्नो राय दिएकी छिन्

बिबिसीले उनी संग गरेको कुराकानीको क्रममा उनले मागी बिबाह गर्नेहरु एकदमै साहसी हुने गरेको प्रतिक्रिया दिएकी छिन् । नजानेको मान्छे संग सम्बन्ध गाँस्नु कुनै चानचुने कुरा नभएको बताउँदै जसलाई साहस देखाउने धेरै सोख छ, उनीहरुले मात्रै मागी विवाह गर्ने गरेको उनको दाबी छ । तर उनको आफ्नै जिवनमा भने उनलाई मागि बिबाह गर्ने हिम्मत छैन ।

उनि भन्छिन् -‘मलाई साहसिक यात्रा, खेल मनपर्छ तर म जीवनसँग त्यति जोखिम मोल्न सक्दिन । उनले आफु संग जिवन बिताउने ब्यक्तिलाई नजिकबाट चिने पछि मात्र निर्णय लिने बताएकी छिन् । उनले आफु संग जोडिने मान्छेसँग जीवन बिताउन सक्छु कि सक्दिन भन्ने बिश्लेषण गर्नुपर्ने बताउँछिन् । चिन्दै नचिनी जिन्दगी संग संझौता गर्न नसक्ने उनले बताईन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्