Thursday, October 6

मोडल तथा कलाकार निशा घिमिरेको स्वास्थ्यमा फेरि समस्या

July 7, 2021 268

काठमाडौं–मोडल तथा कलाकार निशा घिमिरेको स्वास्थ्यमा समस्या देखिएको छ ।सोमबार निशाको मुखबाट रगत बगेको बताइएको छ । मंगलबार भने रगत बग्न केही कम भएको उनका पिता प्रेम घिमिरेले बताए ।

त्योबाहेक उसको स्वास्थ्यमा कुनै समस्या नदेखिएको र डाक्टरहरुको निगरानीमा राम्रो उपचार भइरहेको बताइएको छ । अस्पतालका डा। पंकज जलानको नेतृत्वको टिमले निशालाई ह्विलचेयर थेरापी, म्युजिक थेरापीलगायतका विभिन्न विधिबाट उपचार गरिरहेको छ ।

निशालाई अहिले पाइपबाट खाना खुवाइरहेको बताइएको छ । प्रेमका अनुसार निशा समय–समयमा बोल्न पनि खोज्छिन् । निशा तीन वर्ष अघि भारतको देहरादुनमा सडक दुर्घटनामा परेकी थिइन् ।

त्यहाँ प्रारम्भिक उपचार पछि उनलाई काठमाडौंको ट्रमा सेन्टर ल्याइएको थियो ।शाले झण्डै तीन दर्जन हाराहारीमा भिडियोमा अभिनय गरेकी छन् । उनले फिल्म ‘मधेशीपूत्र २’ र टेलिफिल्म ‘डियर जिन्दगी’मा अभिनय गरेकी छन् ।

काठमाडाैं । प्रधानमन्त्री केपी ओली नेतृत्वको २० जना मन्त्री पदमुक्त भएका छन् । मन्त्रिपरिषद विस्तारसम्बन्धी मुद्दामा सुनुवाइ गर्दै सर्वोच्च अदालतले पछिल्लो पटक थपिएका २० मन्त्रीलाई पदमुक्त गर्न अन्तरिम आदेश दिएको हो ।

काम चलाउ प्रधानमन्त्रीले गरेको मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन अवैधानिक हुने भन्दै सर्वोच्च अदालतमा परेको रिटमा सर्वोच्च प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जवरा र न्यायाधीश प्रकाश कुमार ढुंगानाको इजलासले सो आदेश दिएको हो ।

जनता समाजवादी पार्टीको महन्थ-राजेन्द्र समूह, नेकपा माओवादी केन्द्र छोडेर आएका र नेकपा एमालेका नेताहरूलाई प्रधानमन्त्री ओलीले जेठ २१ र २७ गते मन्त्रिपरिषद् विस्तार गरेका थिए । सर्वोच्चको अन्तरिम आदेशपछि अब ओली क्याबिनेट पाँच सदस्यीय बनेको छ।

ओली मन्त्रिपरिषदमा अब प्रधानमन्त्री ओली, उपप्रधान तथा अर्थमन्त्री बिष्णु पौडेल, शिक्षा मन्त्री कृष्णगोपाल श्रेष्ठ, भौतिक पूर्वाधार मन्त्री वसन्त नेम्वाङ र कानुनमन्त्री लीलानाथ श्रेष्ठमात्रै कायम रहेका छन् ।

भाइरल गिर बहादुर जिसिको अचम्मको जोड़ी,भन्छन ससुराले फुच्चो भनि बोलाउछन -भिडियो हेर्नुहोस्

प्रतिकृया दिनुहोस्