Tuesday, January 18

दाइजो नदिएको भन्दै यसरि मा रियो श्रिमति,कठै (हेर्नुस् भिडियो )

July 17, 2021 347

झापा शिवसताक्क्षि नगरपालिका जहाँ एकदमै दु खद घ टना घ टेको छ ।२५ बर्षिय टीका माया बानियाले आफ्नो माइतिघरमा आएर आ त्मह त्या गरेकि छिन् र आ त्मह त्या गर्नुको कारण चहि दा इजो नदिएको ,बारम्बार या तना दिएको कु टेको ,मा दक पदा र्थ सेवन गरेसगै यो घट ना घटे को माइती पक्षले आ रोप लाउदै आएको छ ।

बिवाह भएको बर्ष दिन पनि नबित्दै यानकि मात्रै नौ महिना हुँदै गर्दा यस्तो घ टना घ टेको हो ।दुबै परिवारको राजिखुसिमा मागि बिवाह नै भएको थियो ।माइति पक्षले आफुले छोरी मात्रै दिन सक्ने र दा इजो भने बिल्कुलै दिन नसक्ने बताएका थिए ,बिवाह पनि भयो तर अन्ततः त्यहि दा इजो नै अ भिसाप भयो ।

आफ्नि छोरिलाई आफुले एकदमै धेरै माया र स्नेह गरेर हुर्काएको र अहिलेसम्म पनि एकै झा पड पनि नहिर्काएको तर घरबाट श्रिमान र घरका परिवारबाटै अत्याधिक द मन र हदसम्मको या तना भएपश्चात आफ्नि छोरिले बाच्नु भन्दा बरु म र्नुनै सहज ठान्दै यस्तो कदम चाल्न पुगिन भन्दै बुवा धुरुधुरु रोए ।

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री

प्रतिकृया दिनुहोस्