Thursday, August 18

चर्चित गाएक राजु परियारको बाबा आमा पहिलो पटक मिडियामा, (भिडियो सहित)

July 20, 2021 212

लोक दोहोरि का राजा को रुप चिनि’एका रा’जु परियार अहिले को सबैको म’न मुटु मा बस्न सफल भएका छन्। करिब १५ हजार भन्दा बढी नेपाली लोक तथा दोहो’री गीत’मा आ’वाज दिईसकेका राजु परियार लाई अहिले नचिन्ने सायद कोहि हुदैन। राजु परियारको स्वर मा यस्तो जा’दु छ कि उन’को स्वर मा जो कोहि पनि फिदाहुने गर्छन। उनलाई लोक दोहोरि क्षेत्र मा जो आए पनि जित्न सक्दैनन्।सबै लाई धेरै मनो’रंजन गरा’एका राजु परिवार को घर को अवस्था कस्तो छ भनि हेर्न जादा उनको घरमा झन् रमाईलो पो रहेछ।

मिडिया उनको घर मा पुग्दा राजु प्रतिको माया धेरै नै थियो। राजु परिवार को घरमा सबै ज’नाले गीत गाउने रहेछन। राजु का बुहारीले हरु पनि राजु परिवार लाई धेरै मा’या गर्ने र राजु का गीत हरु पनि गुनगुनाउने गर्दछन्। राजु परिवार का भा’ई बुहा’री भन्छन हामी दुइ आमा का छोरा हरु भए पनि दाई ला’ई धेरै माया गर्छौ।दाइका गीत हरु बज्दा हामीहरु लाई धेरै खुसि लाग्छ , प्राय अहिले का नया गीत हरु भन्दा पुराना गीत हरु धेरै मन पर्छ। भन्दै नजा’नी नजा’नी भए पनि राजु का गीत हरु गुन’गुनाएका छन्। भिडियो हेर्नुहोस

लोक दोहोरि का राजा को रुप चिनि’एका रा’जु परियार अहिले को सबैको म’न मुटु मा बस्न सफल भएका छन्। करिब १५ हजार भन्दा बढी नेपाली लोक तथा दोहो’री गीत’मा आ’वाज दिईसकेका राजु परियार लाई अहिले नचिन्ने सायद कोहि हुदैन। राजु परियारको स्वर मा यस्तो जा’दु छ कि उन’को स्वर मा जो कोहि पनि फिदाहुने गर्छन। उनलाई लोक दोहोरि क्षेत्र मा जो आए पनि जित्न सक्दैनन्।सबै लाई धेरै मनो’रंजन गरा’एका राजु परिवार को घर को अवस्था कस्तो छ भनि हेर्न जादा उनको घरमा झन् रमाईलो पो रहेछ।

मिडिया उनको घर मा पुग्दा राजु प्रतिको माया धेरै नै थियो। राजु परिवार को घरमा सबै ज’नाले गीत गाउने रहेछन। राजु का बुहारीले हरु पनि राजु परिवार लाई धेरै मा’या गर्ने र राजु का गीत हरु पनि गुनगुनाउने गर्दछन्। राजु परिवार का भा’ई बुहा’री भन्छन हामी दुइ आमा का छोरा हरु भए पनि दाई ला’ई धेरै माया गर्छौ।दाइका गीत हरु बज्दा हामीहरु लाई धेरै खुसि लाग्छ , प्राय अहिले का नया गीत हरु भन्दा पुराना गीत हरु धेरै मन पर्छ। भन्दै नजा’नी नजा’नी भए पनि राजु का गीत हरु गुन’गुनाएका छन्। भिडियो हेर्नुहोस

प्रतिकृया दिनुहोस्