Thursday, August 18

देउवा सरकार यस्तो निर्णय गर्यो भाेली देखि फेरी लकडाउन?

July 23, 2021 665

पछिल्लाे समय काेराेनाकाे मा’हामा’री दैनिक रुपमा बढिरहेकाे छ र काेराेनाले गर्दा धेरैले ज्या’न गु’माइसेका छन् भने अझै कयाेैँकाे ज्या’न जाे’खिममा रहेकाे छ ।काठमाडौं उपत्यकाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीहरुको बैठकले २०७८ को बैशाख १६ गतेदेखि लगाएको

नि’षेधा’ज्ञा असारको दोश्रो साताबाट स्माट्र नि’षेधा’ज्ञा हुँदै खुल्ने क्रममा छ।तर यो संगै सं’क्रमि’तको संख्या पनि बढ्दै जान थालेको छ । यो अवस्थामा अब काठमाडौमा जारी रहेको नि’षेधा’ज्ञा के हुन्छ भन्ने जिज्ञासा पनि उत्तिकै छ । काठमाडौं । बलिउड अभिनेत्री दिया मिर्जा बिहेको

पाँच महिनामै आमा बनेकी छिन् । उनले छोरा पाएकी हुन् । दियाले इन्स्टाग्राममार्फत यो जानकारी दिएकी हुन् । दियालाई सामाजिक संजालमा बधाईको ओइरो लागेको छ । छोराको नाम अव्इान आजाद रेखी राखिएको छ । समयभन्दा पहिले नै जन्म भएकाले कयौं नर्स र चिकित्सकले नवजात आईसीयूमा शिशूको उपचार

भइरहेको छ । उनलाई गर्भवती भएका बेलामा अचानक ए’पेन्डे’क्टोमी भएको थियो । पछि गम्भीर ब्या’क्टेरि’यल इ’न्फेक्सन भएपछि खतरा हुने देखेर समयअघि नै शल्यक्रिया गरी बच्चालाई निकालिएको हो । दियाले छिट्टै उनको छोरो घर जाने पनि लेखेकी छिन् । दिया र उनका पति वैभव रेखीबीच सन् २०२१ को फेब्रुअरी १५ मा बिहे

भएको थियो । दियाका यो दोस्रो बिहे हो । बिहेका समयमा उनी गर्भवती थिइन् ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

प्रतिकृया दिनुहोस्