Saturday, July 2

रेसिङ ट्रयाकमा चिम्लियो बाइक, मशहूर राइडर ह्युगोको भयो निधन

July 27, 2021 110

एजेन्सी । बाइक रेसिङको क्रममा स्पेनको मोटरल्याण्ड अरागोनमा एउटा ठूलो दुर्घटना भएको छ। दुर्घटनामा १४ बर्षे स्पेनिश राइडर ह्युगो मिलानको दोस्रो लेपको दौडानका क्रममा बाइक चिप्लियो । उनी रेसिङ ट्र्याकमा खसे आफ्नो बाइकवाट बचेका उनलाई लगत्तै आएको अर्को बाइकले ठ क्क र दियो । गम्भिर अवस्थामा अस्पताल लैजान लाग्दा उनको वाटैमा निधन भएको छ ।

यूरोपियन प्रतिभा कप रेस आइतबार स्पेनको मोटरल्याण्ड अरागोनमा आयोजना गरिएको थियो। यस रेसमा ठूलो संख्यामा युवाहरूले भाग लिए। ती मध्ये १४ बर्षे सवार ह्युगो मिलान पनि यस रेसमा सहभागी थिए। यो भनिएको छ कि रेस शुरू भएपछि पहिलो चरण सुरक्षित रूपमा सकियो, तर दोस्रो ल्यापको रेसको क्रममा ह्युगो मिलानको बाइक अनियन्त्रित रूपमा स्लिप भयो।

यस समयमा ह्युगो मिलन ट्र्याकको बीचमा फ से। पछाडिबाट बाइक निकै तिब्र गतिमा आएको थियो । उनका प्रतिस्पर्धी सवार अर्को वाइकले उनलाई ठ क्क र दियो । धेरै सवारहरूले मिलनलाई उनीहरूको बाइकमुनि आउनबाट बचाए, तर नम्बर ८६ नम्बरको बाइक जसमा ओलेग पाभलेक सवार थिए, उनको बाइक सिधै मिलनमा ठो क्कि यो ।

दुर्घटना पछि घटनास्थलमा आएका चिकित्सकहरूको टोलीले मिलानलाई प्राथमिक उपचार गरे र उनलाई तत्काल हेलिकप्टरबाट अस्पताल लगिएको थियो तर मिलनलाई बचाउन सकेन। यो च्याम्पियनशिपमा मिलन ८६ अंकका साथ दोस्रो स्थानमा रहेको बताइएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्