Tuesday, January 18

इन्द्रेणीमा गीत गाएर चर्चामा आएकी गायिका चन्दा अर्यालको बिहे गरेको केहि समय नबित्दै डिभोर्स भएपछि रुँदै आइन मिडियामा

July 27, 2021 230

इन्द्रेणीबाट चर्चामा आएकी लोकप्रिय गायिका चन्दा अर्यालको डिभोर्स भएको छ। केहि दिन अगाडी उनको डिभोर्स भएको अन्तरबार्ताबाट खुलेको छ।उनले मिडियामा आएर झन्डै २ बर्षको बिबाह डिभोर्समा परिणत भएको भन्दै भाबुक भएकी हुन्।चन्दा अर्यालकि आमा रुन थालेपछि उनि पनि भक्कानिएर रुन थालिन।

दोहोरी गीतमा उनको छुट्टै छाप छ।पिडालु कोक्यायो गीतबाट सबैको मन जितेकी चन्दाको झन्दै ३ दर्जन एल्बम छ भने उनि इन्द्रेणीमा दोहोरी गाउँन पुगेपछि अझ दर्शकले उनको खोजि गरेको थियो।मेक्सम खाई संग सानु कहाँ छौ गीत गाएपछि उनि अझ चर्चामा आएकी हुन्।

केहि महिना देखि उनीहरु बीच कुरा बाझिदै आएको थियो।चन्दा र उनको श्रीमान बीच कुरा नमिले पछि अन्तत डिभोर्स गर्ने निर्णयमा पुगेकी थिइन दुइ बिचको लामो झ’ग’डाले माइती पक्ष पनि निकै तनाबमा रहेको बताईन आमाले।चन्दाकि आमा भन्छिन ‘छोरीले रोजेको केटो राम्रै होला भनेर बिहे गरियो अन्तिममा यो अबस्था आयो निकै दुखित छु’।

चन्दा अहिले डेरा लिएर बस्छिन।उनकी आमा पनि केहि दिन अगाडी कोरोनाको बिरामी हुनुहुन्थ्यो।७४ बर्षीय आमाको आँखामा टिलपिल आँसु देखिन्थ्यो भने उता चन्दा पनि धुरुधुरु रुदै भन्थिन ‘आमाको मायाकै कारण गलत बाटो रोज्न सकिन ,धेरै सहेकै हु उहाको गल्तिकै कारण मैले छाड्न बाध्य भएको हु।’चन्दाको भनाइ अनुसार पुर्व पतिकै कमजोरी रहेको समेत खुलाएकी छिन्,उनको पुर्व पतिले पनि अरु साथीहरुलाई आफ्नै कमजोरीको कारण चन्दा संग सम्बन्ध बिग्रिएको बताएका थिए।हेरौ यो बिशेष कुराकानी :

प्रतिकृया दिनुहोस्