Monday, October 25

आज झन् उकालो लाग्यो कोरोना संक्रमण, थप २७ ले ज्यान गुमाए

July 30, 2021 101

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ३ हजार ६११ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार देशभरका विभिन्‍न प्रयोगशालामा गरिएको ९ हजार ७८३ जनाको पीसीआर परीक्षणमा २ हजार ४६७ र ४ हजार ८७८ जनाको एन्टिजेन विधिबाट गरिएको परीक्षणमा १ हजार १४४ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ।

सोही अवधिमा मुलुकका विभिन्न अस्पतालबाट १ हजार ८१६ जना कोरोना संक्रमणमुक्त भएको मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ। बुधबार र बिहीबार तुलनात्मक रुपमा कोरोना संक्रमितको संख्या घटेपनि आज शुक्रबार भने संक्रमित र मृत्युदर बढेको हो। बिहीबार देशभर ३ हजार ३६५ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको थियो ।

थप २७ संक्रमितको मृत्यु

नेपालमा थप २७ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा मृत्यु भएका र २४ घण्टामा विवरण प्राप्त भएकाहरु गरी जम्मा २७ कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको हो ।

मन्त्रालयका अनुसार सीसीएमसी, नेपाली सेनाद्वारा कोभिड १९ को शव व्यवस्थापन तथ्यांकको आधारसहित सो संख्यामा मृतक थपिएका हुन् । योसँगै हालसम्म कोरोनाले ज्यान गुमाउनेको संख्या ९ हजार ८३४ पुगेको मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्