Wednesday, October 20

के गीता कपूरले बिहे गरेकी हुन्? सिन्दुर पोते लगाएका तस्वीर बाहिरिएसँगै आयो यस्तो जानकारी

May 18, 2021 514

प्रख्यात कोरियोग्राफर गीता कपूर उनको एक सोशल मिडिया पोष्टका कारण चर्चामा आईन् । गीता कपूरको सोशल मिडिया पोस्ट हेरेपछि, मानिसहरू आश्चर्यचकित छन् र टिप्पणी गरिरहेका छन् । अहिलेसम्म सबैलाई थाहा थियो कि कोरियोग्राफर गीता कपूरले विवाह गरेकी थिएनन् ।

तर गीता कपूर उनको एक सोशल मिडिया पोष्टका कारण चर्चामा आएकी छिन् । वास्तवमा, सुपर डान्सर सेप्टेम्बरमा जर्जको रूपमा देखी गीता कपूरले हालसालै आफ्नो इन्स्टाग्राम एकाउन्टमा केहि तस्वीरहरू साझा गर्छिन्, जसमा उनले रातो रंगको अनारकली सूट लगाएकी छिन् ।

तस्वीरहरुमा गीता एकदम सुन्दर देखिईरहेकी छन्, यद्यपि एउटा चीजले फ्यानहरुको आँखा खोलेको छ, त्यो हो उनको सिउँदोको सिन्दुर । गीता कपूरले सोशल मिडियामा साझेदारी गरेका तस्बिरहरू ती तस्वीरमा गीताको सिउँदोमा सिन्दूर देखिन्छ ।

गीता कपूरसधैँ यसो भनिरहेकी छन् कि ऊनी विवाहित होइनन् तर यी तस्बिरहरूले केहि अर्कै संकेत गर्दछ । प्रशंसकहरु पनि छक्क छन् । तिनीहरू गीता कपूरले कोसँग विवाह गरेका छन् भनेर जान्न उत्सुक छन् ।

गीता कपूर एक राम्रो कोरियोग्राफर हुन्, एक जर्जका रूपमा, उनले धेरै नृत्य रियलिटी शो मा राम्रो भूमिका खेल्छिन् । गीता प्रायः पारम्परिक वेशभूषामा मात्र देखिन्छ र उनी उनीहरूमा धेरै सुन्दर देखिन्छिन् ।

विगतमा गीता कपूरले सुपर डान्सर कार्यक्रमको लागि लगाएको पोशाकमा उनका केही तस्विर साझा गरिन्, जसमा उनी वास्तवमै रानी जस्तै देखिन्छिन्। धेरै मानिसहरूले गीतालाई यो सुन्दर लुक प्रदान गर्न योगदान गरेका छन् । गीताले बनाएको यो शानदार सूट मोहिनी छाब्राले डिजाइन गरेको हो । उनको मेकअप राजु कोन्डीद्वारा गरिएको थियो । उनको गहना चिनू कला द्वारा डिजाइन गरिएको थियो र स्टाइलिंग आंचलले गरेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्