Tuesday, October 26

काठमाडौंमा आज यस्ता दुई ब्याक्तिलाई प्रहरीले गर्यो पक्राउ, थियो लामो समय देखि प्रखाई

July 31, 2021 147

तेत्तिस किलो सुनकाण्डका फरार प्रतिवादीलाई आज काठमाडौँको गौशालाबाट प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा भोजे मामा भन्ने भोजराज भण्डारीलाई आज पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँले जनाएको छ ।

उनी आ’पराधिक समूह स्थापना र सञ्चालन गरी सुन चोरी पैठारीको अवैध कारोवार, अ’पह’रण तथा श’रीर ब’न्धक र क’र्तव्य ज्या’न मुद्दाका फरार प्रतिवादी भएको परिसरले जनाएको छ । मोरङ जिल्ला अदालतमा मुद्दा चलेकाले उनलाई आवश्यक अनुसन्धान पछि मोरङ पठाइने प्रहरीले जनाएको छ ।

यसैबीच अ’वैधरुपमा म’दिरा उत्पादन गरी बिक्री गरेको अभियोगमा काठमाडौँ महानगरपालिका–२६ ठमेल बस्ने ५६ वर्षीय सी झिवीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । चिनियाँ नागरिकले अ’वैधरुपमा म’दिरा उ’त्पादन गरी बिक्री गरिरहेको छ भन्ने सूचनाको आधारमा महानगरीय अ’पराध महाशाखा काठमाडौँबाट खटिएको प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरेको हो ।

ठमेलमा होम स्विट स्मेल होटल एण्ड रेष्टुरेन्ट सञ्चालन गरी अ’वैध म’दिरा उत्पादन तथा बिक्री गर्ने गरेको फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ । उक्त होटलबाट चार वटा स्टिलको मेसिन, म’दि’रा जम्मा गर्ने ट्याङ्की, मदिरा तौल गर्ने मेसिन, म’दि’रा उत्पादनमा प्रयोग हुने ८० लिटरका ११३ थान ड्र’ममा रहेका कच्चा पदार्थ र बिक्रीको लागि तयार पारिएको म’दिरा’समेत प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

तेत्तिस किलो सुनकाण्डका फरार प्रतिवादीलाई आज काठमाडौँको गौशालाबाट प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा भोजे मामा भन्ने भोजराज भण्डारीलाई आज पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँले जनाएको छ ।

उनी आ’पराधिक समूह स्थापना र सञ्चालन गरी सुन चोरी पैठारीको अवैध कारोवार, अ’पह’रण तथा श’रीर ब’न्धक र क’र्तव्य ज्या’न मुद्दाका फरार प्रतिवादी भएको परिसरले जनाएको छ । मोरङ जिल्ला अदालतमा मुद्दा चलेकाले उनलाई आवश्यक अनुसन्धान पछि मोरङ पठाइने प्रहरीले जनाएको छ ।

यसैबीच अ’वैधरुपमा म’दिरा उत्पादन गरी बिक्री गरेको अभियोगमा काठमाडौँ महानगरपालिका–२६ ठमेल बस्ने ५६ वर्षीय सी झिवीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । चिनियाँ नागरिकले अ’वैधरुपमा म’दिरा उ’त्पादन गरी बिक्री गरिरहेको छ भन्ने सूचनाको आधारमा महानगरीय अ’पराध महाशाखा काठमाडौँबाट खटिएको प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरेको हो ।

ठमेलमा होम स्विट स्मेल होटल एण्ड रेष्टुरेन्ट सञ्चालन गरी अ’वैध म’दिरा उत्पादन तथा बिक्री गर्ने गरेको फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ । उक्त होटलबाट चार वटा स्टिलको मेसिन, म’दि’रा जम्मा गर्ने ट्याङ्की, मदिरा तौल गर्ने मेसिन, म’दि’रा उत्पादनमा प्रयोग हुने ८० लिटरका ११३ थान ड्र’ममा रहेका कच्चा पदार्थ र बिक्रीको लागि तयार पारिएको म’दिरा’समेत प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्